Nowości

Clear + Brilliant

Clear + Brilliant

FOCUS RF+ TALUS

FOCUS RF+ TALUS

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe

ICOONE®

ICOONE®

Intraceuticals

Intraceuticals

SilkPeel™ MD Platinum

SilkPeel™ MD Platinum

Depilacja Light Sheer Duet

Depilacja Light Sheer DuetObecny rynek oferuje wiele różnorodnych urządzeń do trwałej depilacji, wykorzystujących różne technologie i wykazujących różną skuteczność, dlatego starannie wybieraliśmy dla Państwa najlepsze z nich.

Po dokładnej analizie oraz biorąc pod uwagę najwyższe dobro i zadowolenie naszych Klientów wybór wydawał się oczywisty:

przedstawiamy Państwu laser diodowy LightSheer™ amerykańskiej firmy Coherent!


Jest on obecnie najbardziej skutecznym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia, a firma Coherent, istniejąca od 1966 r., jest światowym liderem w produkcji laserów, mających zastosowanie zarówno w kosmetyce, jak i medycynie.

Laser LightSheer™ pozwala na bezinwazyjną i niemalże bezbolesną depilację, która działając powierzchownie nie uszkadza skóry, ani nie wpływa na funkcje całego organizmu. Potwierdzeniem bezpieczeństwa urządzenia są liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także certyfikaty europejskie, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa oraz komfortu Klienta, głowica lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, która chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Laser LightSheer™ Diode Laser System został też uznany na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji.

Coraz częściej zgłaszają się do nas klienci, którzy są niezadowoleni z depilacji innymi systemami i decydują się na kontynuowanie terapii właśnie laserem diodowym LighSheer™. Wieloletnie badania kliniczne potwierdzają, że inne metody depilacji np. IPL, jedynie uszkadzają strukturę mieszka włosowego, nie powodując ich zniszczenia, jak w przypadku lasera LighSheer™.

Pracujemy na wszystkich rodzajach lasera diodowego LightSheer™: ET, XC oraz LightSheer DUET – ta różnorodność pozwala nam traktować każdego klienta indywidualnie w każdym przypadku.Jak działa laser LightSheer™?

Zasada działania lasera diodowego LightSheer™ polega na niszczeniu mieszka włosowego przy pomocy światła laserowego. W trakcie zabiegu wiązka energii przenika w głąb skóry, gdzie zostaje pochłonięta przez melaninę (barwnik) i zamieniona na ciepło. W ten sposób następuje uszkodzenie macierzy włosa. Dzięki temu, że światło lasera działa jedynie na melaninę włosa, laser ten jest w pełni bezpieczny dla człowieka i w żadnym stopniu nie wpływa na funkcje organizmu.

Dlaczego potrzebujemy kilku zabiegów i w jakich odstępach czasu?

Porost włosów odbywa się w trzech fazach: wzrostowej, przejściowej i spoczynkowej. Zabiegi wykonywane są w seriach z uwagi na to, że laser działa jedynie na włosy w fazie wzrostu. Rekomendujemy wykonanie minimum trzech, bądź czterech zabiegów, po których zostaje usuniętych około 92% włosków, a po pierwszym zabiegu mamy ich już od 40-60% mniej! Efekt ostateczny uzależniony jest jednak od predyspozycji indywidualnych. Zabiegi powtarzamy co 4-9 tygodni - związane jest to z czasem trwania faz porostu włosów.

Jak wygląda zabieg?

Każdy zabieg w naszym Gabinecie poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem, który wyklucza wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, następnie określa fototyp skóry i przeprowadza próbę laserową.
Bezpośrednio przed zabiegiem skóra powinna być czysta, sucha i nienatłuszczona. Dobę przed zabiegiem należy ogolić miejsce przeznaczone do depilacji.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Przeciwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej są:

- ciąża.
- świeża opalenizna (należy przerwać kąpiele słoneczne oraz w solarium na 4 tyg. przed zabiegiem oraz odstawić samoopalacze na 2 tyg. przed zabiegiem)
- krem z retinolem (przestać stosować na 3 tyg. przed zabiegiem)
- leki światłouczulające, retinoidy
- zioła (dziurawiec, nagietek - przestać stosować na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
- depilacja woskiem i pęseta (przestać stosować na 1 miesiąc przed zabiegiem)
- bielactwo, łuszczyca
- peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)

NIE OPALAMY SIĘ PRZED ZABIEGIEM I MIĘDZY ZABIEGAMI!

Przez 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, obrzęk i niewielkie pęcherzyki. Jest to naturalne. W domu zaleca się nałożenie Panthenolu, Alantanu, Zinalfatu lub innego preparatu regenerującego skórę. Po depilacji należy unikać gorącej kąpieli oraz wizyt na basenie, czy w saunie prze ok. 2-3 dni. Po zabiegu nie wolno się opalać przez ok. 2 tygodnie. Po kilku dniach z martwych cebulek uwalniane będą końcówki włosków, co może przypominać odrost, jednak tak nie jest. Martwy włos usuwany jest ze skóry wolniej. Pamiętajmy także, aby nie używać innej metody depilacji pomiędzy zabiegami, jedyna dopuszczalna to golenie maszynką.POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77