Mediderma by Sesderma

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.

Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata.

Ze względu na połączenie laboratoriów Mediderma i Sesderma, obu firmom przyświeca hasło "listening to your skin" - "wsłuchując się w twoją skórę". Wizją Medidermy jest poprawa jakości życia i zdrowia poprzez promowanie piękna i zdrowia skóry.

Zabiegi Medidermy idealnie uzupełniają produkty do pielęgnacji skóry Sesderma. Szeroka oferta pomaga podtrzymać efekty profesjonalnych zabiegów i zapewnia codzienną skuteczną pielęgnację i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi Medidermy i produkty Sesdermy dostępne są wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów w najlepszych placówkach w ponad 60 krajach.

DNA Recovery Peel

DNA recovery Peel to nowa generacja zabiegu na bazie peelingu nanotechnologicznego, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomomach. Dzięki temu peeling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji. Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki.

Wskazania do zabiegu:

- fotostarzenie,
- chronostarzenie,
- rogowacenie posłoneczne,
- trądzik,
- przebarwienia,
- zmarszczki.

Efekty zabiegu:

- ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry,
- zapobieganie powstawaniu uszkodzeń słonecznych,
- redukcja ilości i głębokości zmarszczek,
- poprawa struktury skóry,
- poprawa kolorytu i blasku skóry,
- usuwa plamy, przebarwienia, dyschromie,
- poprawa stanu skóry tłustej z tendencją do trądziku,
- wzrost elastyczności i jędrności skóry.

Cena: 300 zł

Retises CT Yellow Peel

Zabieg oparty o wysokie stężenie czystego retinolu, propionianu retinylu (bardziej stabilna postać estrowa) i witaminy C w jej najbardziej stabilnej postaci - glukozydu askorbylu. Retises CT działa silnie depigmentująco, złuszczająco, odświeżająco oraz pobudza procesy regeneracyjne w głębokich warstwach skóry.

Wskazania do zabiegu:
- skóra z widocznymi oznakami starzenia,
- fotostarzenie,
- hiperpigmentacja,
- melasma,
- szara i matowa skóra pozbawiona blasku,
- wiotkość skóry.

Efekty zabiegu:

- rozjaśnienie przebarwień pozapalnych i hormonalnych,
- zwężenie porów skóry,
- rozświetlenie,
- zwiększona synteza kwasu hialuronowego,
- zwiększona synteza kolagenu,
- zagęszczenie skóry,
- spłycenie zmarszczek,
- poprawa owalu twarzy,
- lekkie uniesienie powiek,
- usunięcie zrogowaciałej warstwy komórek,
- przywrócenie prawidłowego stężenia witaminy A w skórze, obniżonego po przez negatywny wpływ promieniowania UVA.

Cena: 350 zł

Ferulac Peel

Ferulac Peel to najnowszej generacji peeling odmładzający wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Zastosowanie tych dwóch zaawansowanych technologii pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty – skóra wygląda na wyraźnie młodszą!

Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia, palenie, ale również takie czynniki jak stres i nieprawidłowa dieta powodują powstawanie wolnych rodników, które uszkadzają istotne elementy komórek, takie jak DNA czy kolagen, tym samym przyspieszając proces starzenia się skóry. Kwas ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne, a więc niweluje wolne rodniki i szkody przez nie powodowane: linie mimiczne, zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie i brak jędrności. Ma również działanie przeciwzapalne, a najnowsze badania wskazują, że zapobiega także nowotworowi skóry.

Wskazania do zabiegu:

- fotostarzenie skóry,
- przebarwienia po słoneczne, plamy barwnikowe,
- zmarszczki,
- utrata jędrności,
- leczenie trądziku,
- suchość skóry,
- brak blasku.

Efekty zabiegu:

- gładka, jędrna skóra
- silne zwiększenie nawilżenia skóry
- skuteczne spłycenie występujących zmarszczek
- natychmiastowy lifting skóry i doskonałe jej wygładzenie
- błyskawiczne rozjaśnienie istniejących przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry, dodanie skórze blasku
- doskonałe zmniejszenie głębokości porów skóry, normalizacja pracy gruczołów łojowych
- poprawa w leczeniu trądziku pospolitego oraz blizn potrądzikowych

Cena: 300 zł

Azelac Peel

Azelac Peel to peeling dermatologiczny znacznie poprawiający stan skóry tłustej i łojotokowej, z trądzikiem pospolitym, różowatym i przebarwieniami oraz rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Zawiera naturalny składnik złuszczający - kwas azelainowy, który działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.

Wskazania do zabiegu:
- zapalny i niezapalny trądzik różowaty,
- zapalny i niezapalny trądzik pospolity,
- cera naczyniowa,
- łuszczyca,
- zapalenie mieszków włosowych,
- przebarwienia skóry,
- melasma.

Cena: 300 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77