DERMAPEN - perła dermatologii 2018<br></br>
Odmładzanie przez nakłuwanie !


Dermapen to urządzenie, za pomocą którego można w skuteczny sposób poprawić wygląd skóry w praktycznie każdym miejscu na ciele. Swoim wyglądem przypomina ołówek lub długopis, a jego główną funkcją jest wykonywanie mikronakłuć, które pobudzają skórę do regeneracji. Urządzenie działa w pełni automatycznie, a precyzja, z jaką wykonuje zabieg jest znacznie lepsza w porównaniu z innymi, klasycznymi metodami. Dermapen ma także tę zaletę, że stosować go można u pacjentów z nawet cienką i delikatną skórą, która wrażliwa jest na zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne.

Dermapen stanowi alternatywę dla zabiegów mezoterapii igłowej oraz tej z użyciem rollerów. DERMAPEN jako jedyny nakłuwa skórę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę, dzięki czemu substancje czynne dostarczane w głąb naskórka i skóry właściwej zapewniają intensywną stymulację fibroblastów.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN® zabieg jest nie tylko bardziej efektywny, ale i bezpieczny niż znane dotąd metody, stosowane w mezoterapii. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN® znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Zabiegi urządzeniem DERMAPEN® zostały wyróżnione prestiżową nagrodą BEST MEDICAL DEVICE w USA jako najlepsze urządzenie medyczne, stanowiące złoty standard w technice mikronakłuwania skóry. Posiadają certyfikat FDA,CE. W 2017 roku dermapen zdobył PERŁE DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ.Zalety zabiegu:

 - ciągła kontrola nad procesem przebudowy skóry,
 - zróżnicowana i precyzyjna głębokość działania (od 0,5 mm do 2,5 mm),
 - cztery poziomy prędkości iniekcji (aż do 1300 nakłuć na sekundę),
 - bezpieczeństwo zabiegu dzięki sterylnie zapakowanym jednorazowym igłom otwieranym przy pacjencie,
 - krótki czas zabiegu,
 - odczucia pacjenta są ograniczone do minimum – koniec z bolesnymi wkłuciami,
 - krótszy czas rekonwalescencji.


Dermapen stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące skórze.

Jak do tego dochodzi ?

Po wykonaniu zabiegu w pierwszym etapie nasza skóra rozpoczyna produkować kolagen, elastynę i kwas hialuronowy. To natomiast powoduje dalsze pobudzenie fibroblastów, które odpowiadają za przebudowę skóry. Właśnie wtedy zaczynamy zauważać na swojej twarzy poprawę elastyczności i gęstości skóry. W ostatnim etapie następuje poprawa unaczynienia skóry i prawidłowej przebudowy tkanek.


Jeśli zauważyłaś/eś u siebie:

 - drobne zmarszczki,
 - poszarzałą skórę,
 - rozszerzone pory,
 - przebarwienia,
 - wiotką i cienką skórę,
 - rozstępy,
 - blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub pooparzeniowe.Przed zabiegiem

Zabieg ten nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Zabieg

Zabieg z zastosowaniem sprzętu Dermapen trwa około 30-45 minut w zależności od partii ciała poddawanej iniekcji. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym a następnie dokładnie ją dezynfekujemy. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaróżowienie skóry z możliwością bardzo drobnych wybroczyn.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może odczuwać gorąco i lekkie pieczenie. Z kolei następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. W kolejnych dnia skóra może się delikatnie złuszczać. Przez ten czas zaleca się stosowanie preparatów łagodzących oraz przespieszających regenerację skóry (np. Zinalfat). Przez okres 7 tygodni unikamy opalania (w tym solarium) i korzystamy z filtrów (SPF 50).

Efekt

Pierwsze efekty są już zauważalne po 5-7 dniach. Dodatkowo wciągu pierwszego tygodnia od zabiegu skóra lepiej wchłania kosmetyki pielęgnujące. Ostateczny rezultat otrzymamy po upływie 4 tygodni.

Zauważysz:

 - ujędrnienie skóry,
 - spłycenie zmarszczek,
 - redukcje przebarwień skóry,
 - wyrównanie blizn, szram oraz rozstępów.

Przeciwskazania

 - choroby nowotworowe,
 - infekcje,
 - choroby autoimmunologiczne,
 - zaburzenia krzepnięcia,
 - stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. Aspiryna),
 - ciąża i okres karmienia piersi,
 - aktywna opryszczka,
 - aktywny trądzik,
 - otwarte/świeże rany,
 - skłonność do bliznowców.

Czas zabiegu ok. 45 - 60 minut
Dowiedz się więcej o zabiegu tel. 513 513 000
Zabieg jest teraz w ofercie specjalnej, sprawdź

Zobacz, jak działa urządzenie DERMAPENZapraszamy na zabieg Dermapen w Klinice Kosmedica!
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77