• makijaż permanentny
  • makijaż permanentny
  • makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Zabiegi makijażu premanentnego wykonywane są na jednym z najlepszych urządzeń dostępnych na europejskim rynku: urządzeniu Long-Time-Liner Contour MED 2000 z wykorzystaniem barwników mineralnych.
Zabiegi wykonywane tym aparatem dają minimalne odczucia bólowe. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem całkowitej sterylności. Do zabiegów używa się jednorazowych sterylnych igieł. oferujemy Paniom zabiegi makijażu trwałego, którego efekty utrzymują się od trzech do pięciu lat.

Conture make-up wykonany metodą LONG TIME LINER to najłagodniejsza metoda makijażu trwałego na świecie znana i uznana od ponad dziesięciu lat.

Efektem zabiegu jest niezwykle dyskretny i piękny dotyk koloru sprawiający, iż nasze klientki czują się zadbane przez cały dzień.

Zabiegi w naszym gabinecie wykonuje pani Karolina Potocka, posiadająca tytuł Elite Linergist, który przyznawany jest najlepszym linergistkom metody Long Time Liner.
Przy pomocy najwyższej klasy aparatu do makijażu trwałego Conture MED 2000 (certyfikat produktu medycznego CE 01234) wprowadzone zostają do trzeciej warstwy naskórka pigmenty mineralne (certyfikat produktu medycznego CE 0123), niealergizujące, bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Pigmenty osadzone w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się w niej w widoczny sposób od trzech do pięciu lat stopniowo ulegając rozjaśnieniu.

Nieznaczne podrażnienie, zaczerwienienie lub obrzęk skóry mogące wystąpić podczas zabiegu zazwyczaj ustępują w przeciągu paru godzin, co pozwala na powrót do zwykłej aktywności życiowej następnego dnia po zabiegu.

Jakie efekty możemy osiągnąć metodą Conture Make-Up?

Dzięki tej najdelikatniejszej z metod makijażu trwałego możemy:

- dyskretnie podkreślić kontury ust lub wypełnić je w całości kolorem
- zagęścić i nadać piękny kształt brwiom podkreślić wyrazistość oczu poprzez narysowanie cieniutkiej linii między rzęsami.

Komu potrzebny jest makijaż trwały?

- kobietom zadbanym i aktywnym - Conture Make-Up pozwala oszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonanie makijażu
- osobom, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy
- kobietom w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom
- osobom z wadą wzroku, którym precyzyjne wykonanie makijażu sprawia trudność
- osobom po wypadku lub chorobach, aby zrekonstruować rysunek brwi, rzęs czy ust.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest:

- ciąża
- infekcja
- cukrzyca
- łuszczyca
- przyjmowanie leków sterydowych
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77