• cb
  • silkpeel
  • mezo
  • icoone
  • focus
  • intra
  • is clinic
  • klapp

Blizny

Blizny to zmiany ubytkowe w skórze powstałe na skutek zranienia lub uszkodzenia skóry (najczęściej skóry właściwej), które z czasem zostają zastąpione tkanką łączną włóknistą. Początkowo ma ona kolor żywo różowy, z czasem natomiast blednie i staje się jaśniejsza od reszty skóry. W zależności od czynnika, który uszkodził ciągłość skóry, dochodzi do powstania blizn o różnym wyglądzie. Współczesna moda rozbudza marzenia o idealnie gładkiej skórze, której nie oszpecają żadne blizny, szczególnie te występujące w widocznych miejscach na twarzy i ciele, jak np.: blizny potrądzikowe, po ospie wietrznej, czy po leczeniu sterydami.

Proponujemy Państwu kilka sposobów na skuteczne ich spłycenie.

CLEAR+BRILLIANT

LASER FRAKCYJNY DIODOWY Clear+Brilliant Permea to delikatny laser, który działając od wewnątrz nadaje skórze świeży wygląd. Energia lasera oddziałująca na mikroskopijnej wielkości obszary skórne, powoduje zachodzenie w skórze procesów regeneracyjnych i zastąpienie jej uszkodzonych fragmentów zdrową, młodziej wyglądającą tkanką. Widocznie zmniejszona ilość i wielkość porów oraz jednolity ton skóry sprawiają, że wygląda ona zdrowo i młodo. W zależności od stopnia nasilenia problemów, możemy zdecydować się na zabieg przy użyciu jednej z dwóch głowic, dostosowując do swoich potrzeb ilość zbiegów.

Clear+Brilliant to nowatorska technologia laserowa wykorzystywana w leczeniu niedoskonałości skóry. Dzięki delikatnemu oddziaływaniu leczniczemu na skórę daje możliwość wypełnienia luki zabiegowej pomiędzy wypełniaczami i ostrzykiwaniem, a bardziej agresywnymi, korekcyjnymi zabiegami laserowymi.

Technologia Clear+Brilliant™ jest stworzona dla tych, którzy stuprocentowy efekt chcą osiągnąć przy użyciu nieinwazyjnych metod.

W badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.

Laserowy resurfacing stosowany jest przez wszystkie Gwiazdy Hollywood! Dzięki niemu nieskazitelną cerę ma m.in. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, czy Jennifer Lopez.

Clear+Brilliant polecany jest również przez magazyn Vogue, jako zabieg zdecydowanie warty wykonania!
CLEAR+BRILLIANT

SilkPeel™ MD Platinum

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Cena 300 zł – Czas ok. 30 min.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Terapia mikroigłowa jest jedną z najnowszych metod, zwiekszających penetrację substancji czynnych w naskórku. Idea terapii mikroigłowej opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji skóry jako reakcji na mikroskopijnej wielkości nakłucia. Kontrolowane uszkodzenie naskórka powoduje przyspieszone procesy naprawcze tkanek. Do tego celu opracowano MEZO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Tworzy to niezwykle efektywny system przeznaskórkowego transportu substancji aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry, doskonale sprawdza się w leczeniu rozstępów i cellulitu. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych.

Zastosowanie terapii:

- zwiotczenie, suchość i utrata elastyczności skóry
- rewitalizacja struktury skóry starzejącej się i tej ze zmianami potrądzikowymi
- profilaktyka przeciwstarzeniowa
- redukcja zmarszczek, blizn
- zapobieganie wypadaniu włosów i leczenie łysienia
- leczenie rozstępów i cellulitu (uda, brzuch, pośladki)

Zalety terapii mikroigłowej:

- dla każdego typu skóry oraz obszaru ciała
- minimalne ryzyko alergii,
- nie wywołuje wrażliwości skóry na światło
- nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry
- krótki czas gojenia - 1 dzień
- daje bardzo dobre i trwałe efekty

Częstotliwość zabiegów:

- na początku: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy
- następnie: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Cena zabiegu od 300 zł - 400 zł

ICOONE

Zabieg ICOONE® to najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry!

Urządzenie wyznacza zupełnie nowe trendy i definiuje pojęcie piękna od nowa. Jest to jedyna metoda, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Skuteczność tej metody jest rewelacyjna – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Urządzeniem ICOONE® można wykonywać zabiegi na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach bardzo delikatnych i trudno dostępnych dla innych aparatur. Efektem zabiegów jest wielowymiarowy masaż leczniczy, którego rezultat wprawi Cię w zachwyt, ponieważ zmniejsza się zwłóknienie tkanki, a komórki zostają pobudzane do produkcji elastyny i kolagenu. Skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka – jednym słowem: regeneruje się!

Rewolucyjne zabiegi ICOONE® pozwalają zniwelować kurze łapki, zmarszczki mimiczne, opuchnięte powieki, cienie oraz worki pod oczami. Ta niezawodna metoda masuje skórę, napina ją, wygładza zmarszczki i poprawia koloryt.

System głowic Robomini i Robomikro umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

Co zyskujesz:
- efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
- redukcja zmarszczek
- odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
- poprawę konturu ust i oczu
- poprawę konturów i owalu twarzy

Zabiegi polecane są w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Skuteczność zabiegów ICOONE® jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a do korzystania z zabiegów przyznają się takie gwiazdy jak: Ewa Pacuła, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Anna Mucha, Ewa Gawryluk, czy Maja Ostaszewska.

Cena zabiegu - 200 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77