• focus
  • wyszczuplanie

Wyszczuplanie

WYSZCZUPLANIEMarzeniem wielu z nas, zarówno kobiet jak i mężczyzn, jest szczupłe, jędrne ciało oraz idealnie wymodelowana sylwetka bez nadmiaru tkanki tłuszczowej, bez cellulitu i rozstępów. Dla tych, którzy chcą się pozbyć kilku centymetrów w obwodzie: talii, udach, ramionach, czy pośladkach oferujemy bezpieczne zabiegi, które w bezinwazyjny sposób poprawią kształt sylwetki oraz pozwolą uporać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Polecamy także mezoterapię igłową, jako zabieg wspomagający do walki z cellulitem i otyłością. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych zabiegów wyszczuplających. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczocha, połączone z intensywnym masażem, ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej powodując jednocześnie ujędrnienie skóry.

FOCUS RF+

FOCUS RF+ to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej. Włókna kolagenowe zostają podgrzane do temp. 45-60 stopni C, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, następuje widoczna poprawa stanu skóry w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia.

TERAZ NOWOŚĆ!

NOWY ZABIEG FOCUS RF+ PRZY UŻYCIU NOWEGO, JESZCZE MOCNIEJSZEGO URZĄDZENIA!


Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ została zwiększona z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.


Efekt: redukcja cellulitu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, podniesienie pośladków, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach, ramionach.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską jest przebojem wśród masaży antycellulitowych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie wytwarzane w bańce, powoduje zasysanie skóry oraz głębiej położonych tkanek wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten ponadto pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii oraz zgromadzonych toksyn.

Wskazania: walka z cellulitem, obrzęki limfatyczne, napięcie i obolałe mięśnie.

Efekty: uelastycznienie i wygładzenie skóry, likwidacja cellulitu, rozbicie tkanki tłuszczowej, zwiększenie ukrwienia tkanek, zmniejszenie obwodu ciała.

Czas trwania 60 min. Cena 1 zabiegu: 180 zł, 6 zabiegów: 800 zł, 12 zabiegów: 1500 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77