• focus
  • icoone

Ujędrnianie

Utrata jędrności i zwiotczenie skóry to często efekt uboczny gwałtownego odchudzania, zwłaszcza wtedy, gdy nie towarzyszą temu odpowiednie zabiegi i wspomagające preparaty pielęgnacyjne, w których skład powinny wchodzić retinol (pobudzi proces regeneracji skóry), witamina C (wspomaga syntezę kolagenu) czy kwas hialuronowy (zapewnia odpowiednie nawilżenie naskórka). Aby przywrócić ciału ładny wygląd, trzeba odpowiednio wcześnie pomyśleć o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, które działają szybko i skutecznie. Indywidualne dobrany plan terapii pomoże poprawić wygląd i ujędrnić ciało.

Polecamy także mezoterapię igłową jako zabieg wspomagający do walki z wiotką skórą. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych zabiegów ujędrniających. Iniekcje z odpowiednio dobranych koktajli powodują ujędrnienie skóry.

FOCUS RF+

FOCUS RF+ to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej. Włókna kolagenowe zostają podgrzane do temp. 45-60 stopni C, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, następuje widoczna poprawa stanu skóry w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia.

TERAZ NOWOŚĆ!

NOWY ZABIEG FOCUS RF+ PRZY UŻYCIU NOWEGO, JESZCZE MOCNIEJSZEGO URZĄDZENIA!

Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ została zwiększona z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.


Efekt: redukcja cellulitu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, podniesienie pośladków, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach, ramionach.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77