• icoone
  • focus

Cellulit

Cellulit to problem kosmetyczny występujący w formie "skórki pomarańczowej", czyli nierównej, gąbczastej skóry, na której pojawiają się grudki i zagłębienia. Występuje najczęściej w okolicy ud, pośladków, brzucha, przedramion, ramion. Cellulit rozwija się długotrwale i etapowo. Jedną z głównych przyczyn cellulitu są zaburzenia hormonalne, stosowanie hormonalnej antykoncepcji, nieprawidłowa dieta, brak sportu, stres, palenie papierosów oraz uwarunkowania genetyczne. By skutecznie pozbyć się cellulitu należy przede wszystkim zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, wprowadzić zdrowa dietę, pić dużą ilość wody oraz zadbać o kondycję fizyczną. Odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z wysiłkiem fizycznym i właściwie dobranymi kosmetykami oraz profesjonalnymi zabiegami sprawią, że ciało odzyska gładkość i jędrność. W tym przypadku polecamy zabiegi poprawiające mikrokrążenie, pobudzające ruch limfy, zmniejszające zatrzymanie wody w organizmie oraz stymulujące proces metabolizmu skóry.

Polecamy także mezoterapię igłową jako zabieg wspomagający do walki z cellulitem i otyłością. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych zabiegów wyszczuplających. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczochów, połączone z intensywnym masażem, ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej powodując jednocześnie ujędrnienie skóry.

ICOONE Nowość!

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Gwiazdy kochają ICOONA!

Skuteczność zabiegów ICOONE® jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, a do korzystania z zabiegów przyznają się takie gwiazdy jak: Ewa Pacuła, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Anna Mucha, Ewa Gawryluk, czy Maja Ostaszewska.


ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

- z problemami naczyniowymi i obrzękami
- pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
- bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
- mających problem z luźną skórą
- walczących z nadwagą i cellulitem
- po liposukcji
- cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
- mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
- cierpiących na zaparcia
- przed i po zabiegach chirurgicznych
- kobiet po porodach,
- uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
- które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem!

FOCUS RF+

FOCUS RF+ to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej. Włókna kolagenowe zostają podgrzane do temp. 45-60 stopni C, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, następuje widoczna poprawa stanu skóry w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia.

TERAZ NOWOŚĆ!

NOWY ZABIEG FOCUS RF+ PRZY UŻYCIU NOWEGO, JESZCZE MOCNIEJSZEGO URZĄDZENIA!


Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ została zwiększona z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.


Efekt: redukcja cellulitu, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, podniesienie pośladków, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu, udach, ramionach.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na miejscowym ostrzykiwaniu wybranych partii ciała.

Polecamy mezoterapię, jako zabieg wspomagający do walki z cellulitem i otyłością. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych zabiegów wyszczuplających. Iniekcje z koktajlu zawierającego m.in. kofeinę, L-karnitynę i wyciąg z karczochów, połączone z intensywnym masażem, ułatwiają usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej powodując jednocześnie ujędrnienie skóry.

Preparat do zabiegu:

- Dermaheal LL - cellulit, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

Preparat pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej, koktajl o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Działa detoksy kująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Wskazania do zabiegu:

- leczenie cellulitu
- regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry
- redukcja miejscowe tkanki tłuszczowej

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

- terapia uderzeniowa - 4 zabiegi w odstępach co 1-2 tygodnie
- regeneracja skóry - 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące
- podtrzymanie efektu kuracji - 1 zabieg co 2-6 miesięcy

Preparat do mezoterapii dobierany jest indywidualnie.
Koszt jednej ampułki wynosi od 400-600 zł.

Cena uzależniona jest od preparatu oraz obszaru zabiegowego i ustalana jest podczas konsultacji.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest przebojem wśród masaży antycellulitowych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie.
Podciśnienie wytwarzane w bańce, powoduje zasysanie skóry oraz głębiej położonych tkanek wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten ponadto pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz zgromadzonych toksyn z organizmu.
Wskazania: walka z cellulitem, obrzęki limfatyczne, napięcie i obolałe mięśnie
Efekty: uelastycznia i wygładza skórę, likwiduje cellululit, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, zmniejszenie obwodu ciała

Czas trwania 60 min. Cena 1 zabiegu 180 zł, 6 zabiegów 800 zł, 12 zabiegów 1500 zł

POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77