• depilacja laserowa
  • focus
  • cb
  • silkpeel
  • intra
  • mezo
  • naczyn

Depilacja laserowa

Depilacja mężczyzn to temat stosunkowo nowy, bo jeszcze całkiem niedawno uważano, że depilacja to jeden z typowych zabiegów dla kobiet. Jednak świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się standardy dotyczące wyglądu, także męskiego. Dziś dla zadbanego mężczyzny depilacja coraz częściej jest jednym ze środków dbania o swoje ciało. Choć nie jest tak obowiązkowa jak dla kobiet, coraz więcej panów chce ten temat poznać bliżej i zastanawia się, jaka metoda usuwania zbędnego owłosienia będzie w ich przypadku zdecydowanie najlepsza.

Wychodzimy naprzeciw takim pytaniom i prezentujemy najnowocześniejszy laser do trwałej, bezpiecznej i skutecznej depilacji.

Laser LightSheer Duet™


Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym urządzeniem z cenionej na całym świecie serii LightSheer, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji.

Laser medyczny LightSheer DUET został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej, jak i medycynie estetycznej i dermatologii.

Gabinety Kosmedica specjalizują się w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer. Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów świadczących usługi depilacji laserowej tak zaawansowanym technologicznie urządzeniem. Posiadamy 14-sto letnie doświadczenie, a o naszym sukcesie świadczy ponad 50.000 zadowolonych klientów. Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę wykwalifikowanych kosmetologów, pełną satysfakcję i znakomity efekt końcowy.

Jakie części ciała najczęściej depilują mężczyźni?

Na pewno owłosienie pod pachami. To właśnie pachy są najczęściej depilowaną częścią ciała, na jaką decydują się mężczyźni. Pot nie osiada tak na włoskach i nie rozkłada się, zatem jego zapach jest mniej intensywny, a i na wydepilowanej skórze znacznie lepiej działają antyperspiranty. Część mężczyzn depiluje również klatkę piersiową, owłosienie na plecach, brzuchu, ramionach, pośladkach, twarzy, stopach, dłoniach i twarzy. Mężczyźni coraz chętniej decydują się też na depilację intymną i to zarówno ze względów higienicznych, jak i estetycznych.

DEPILACJA LASEROWA - JAK DZIAŁA LASER?

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.

Laser działa na barwnik włosa, czyli melaninę (działa tylko na włosy ciemne). Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze - anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" - (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi musza być powtórzone minimum 3-4 razy w odstępie 4-9 tygodni. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna, uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 40-60% włosów, po serii zabiegów ok. 92% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Laser nie działa na włosy bardzo jasne i meszkowate. Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą, itp., może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych rezultatów.

Pierwszy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Przeprowadzona zostaje próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki (próba jest bezpłatna). Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zabieg wykonany jest po kilku dniach.

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie, jak i drobne strupki, czy też niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymać do kilku tygodni.

Cena zabiegu depilacji

- pachy - 300 zł
- ramiona - 400 zł
- szyja - 300 zł
- plecy - 600 zł
- kark - 300 zł
- tors - 450 zł
- brzuch - 450 zł
- bikini - 600 zł
- pośladki - 500 zł
- łydki - 500 zł
- uda - 600 zł
- stopy - 100 zł
- dłonie - 200 zł
- uszy - 150 zł

Zapraszamy na bezpłatną konsultację i próbę laserową.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77