• silkpeel
  • focus
  • cb
  • intra
  • klapp
  • mezo

Pielęgnacja twarzy

Skóra mężczyzn wymaga specjalnej pielęgnacji, ponieważ ma inną strukturę, niż skóra kobiety.
Posiada więcej gruczołów potowych i wydziela więcej łoju oraz wykazuje większą tendencję do podrażnień.
Jest bardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Przedstawiamy skuteczne i bezpieczne zabiegi, które są dedykowane skórze męskiej.

Zabiegi złuszczające

Zabieg SILKPEEL MD Platinium

SilkPeel jest urządzeniem medycznym, zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Zastosowanie SilkPeel™ zapewnia długotrwałe pobudzenie odnowy komórkowej, stymuluje fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych.

Preparaty do infuzji:

- formuła oczyszczająca

Główny składnik aktywny: Kwas salicylowy 0,5%
Wskazania: Skóra łojotokowa, trądzikowa (różne formy trądziku, w tym trądzik aktywny), blizny potrądzikowe.
Efekt: Skóra dogłębnie oczyszczona, jednolita, pory oczyszczone. Dodatkowo kwas salicylowy działa antybakteryjnie, co w przypadku skóry trądzikowej jest szczególnie istotne.

- formuła z witamina C

Główne składniki aktywne: Kwas L-askorbinowy (witamina C), Tokoferol (witamina E), Aloe Vera, Kwas hialuronowy, Alantoina, Rumianek
Wskazania: Skóra wymagająca rewitalizacji i nawilżenia, wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od stopnia ich zaawansowania (w tym zmarszczki wokół ust i oczu).
Efekt: Skóra naprężona, zmarszczki wygładzone.

- formuła nawilżająca

Główny składnik aktywny: Kwas hialuronowy 2%
Wskazania: Skóra odwodniona, skóra sucha, skóra pozbawiona kolorytu, wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od stopnia ich zaawansowania (w tym zmarszczki wokół ust i oczu).
Efekt: Skóra dogłębnie nawilżona, delikatna i miękka w dotyku. Zmarszczki wygładzone. Dodatkowo kwas hialuronowy (antyoksydant) chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.


Efekt zabiegu SilkPeel jest widoczny natychmiast po zabiegu: skóra jest dogłębnie oczyszczona, miękka, elastyczna, niepodrażniona. SilkPeel™ wspomaga regenerację naskórka oraz aktywnie pomaga w leczeniu wielu schorzeń dermatologicznych.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Cena 300 zł – Czas ok. 30 min.PEELINGI CHEMICZNE

Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym, nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływaj na skórę suchą, odwodnioną, zniszczoną nadmierna ekspozycją na słońce, z trądzikiem i problemami skórnymi.

Peeling kwasem migdałowym

Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa skóry zanieczyszczonej z wagrami, zaskórnikami i krostami zapalnymi. Zaletą peelingu migdałowego jest znikome ryzyko powstania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.
Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa. Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14-28 dni.

Cena 180 zł. Czas 30 min.

Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego, ma działanie oczyszczające i łagodzące.
Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca, umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Należy on do peelingów powierzchniowych Jego dodatkowym atutem jest fakt, że kwas glikolowy może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Cena 180 zł. Czas 30 min.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

INTRACEUTICALS

Ulubiony zabieg gwiazd, który pokochało Hollywood i kobiety na całym świecie. Doceniły go m.in. Madonna, Kim Kardashian, Jessica Biel, Miley Cyrus, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Naomi Campbell, Justin Timberlake, czy Channing Tatum. Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Tajemnicą skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Efekt: zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, skóra staje się jędrna, gładka, odżywiona i odpowiednio nawilżona. Twarz nabiera świeżego, promiennego wyglądu.

Proponujemy wykonanie serii 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Dla podtrzymania efektu, polecamy produkty do pielęgnacji domowej, które przedłużą efekt zabiegu i zapewnią właściwą regenerację skóry.

Cena 450 zł – Czas ok. 60 min.


KLAPP

KLAPP PROFESSIONAL jest dwukrotnym zwycięzcą Beauty Award - najbardziej prestiżowej na wymagającym rynku niemieckim nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych. Jest marką, która z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów.

Zabieg HIALURONOWA INFUZJA

W zabiegu Hialuronowa Infuzja opracowano specjalny system nakładania konstrukcji z elastycznych bandaży w celu podniesienia owalu twarzy, wyrównania kolorytu, spłycenia drobnych zmarszczek oraz nawilżenia skóry.

Efekt : Skóra staje się jędrna, wygładzona, a zmarszczki i drobne linie stają się mniej widoczne. Przez wiele dni po zabiegu utrzymuje się efekt znakomitego nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 350 zł

Zabieg CAVIAR POWER

Zabieg Caviar Power przeznaczony jest dla skóry suchej, dojrzałej, łączy w swojej recepturze delikatną energię substancji aktywnych z ekskluzywnością stosowanych preparatów i komfortem uczestnictwa w zabiegu. Wysokowartościowy kompleks substancji aktywnych DNA – marine, pozyskany z ikry rybiej, intensywnie nawilża i stanowi idealną substancje odmładzającą, natomiast ekstrakt z kawioru uruchamia funkcje regenerujące. Zabieg przeznaczony jest dla osób z skórą suchą, zestresowaną, dojrzałą wymagającą regeneracji

Efekt: głębokie nawilżenie, intensywne odżywienie, ochrona przed wolnymi rodnikami, pobudzenie procesów naprawczych skóry.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 300 zł

Zabieg CSIII TREATMENT

CSIII to kompozycja substancji aktywnych pozyskanych na drodze najwyższej technologii. Należy do nich przede wszystkim ASC III, który aktywuje syntezę białek strukturalnych, głównie kolagen typu I i III. Dzięki temu może ulec odbudowie sieć fibrylarna skóry. W efekcie stosowania preparatów CSIII zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu, skóra staje się gładka i delikatna, a kontury twarzy ulegają napięciu i wzmocnieniu.

Efekt: stymulacja syntezy kolagenu, detoksykacja, odżywienie, nawilżenie, wyrównanie kolorytu skóry, ochrona bariery wodno-lipidowej, poprawa jędrności i elastyczności skóry, ochrona przeciwzmarszczkowa.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 300 zł

POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77