Zabiegi spa

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie stres jest wszechobecny, każdy powinien odnaleźć dla siebie idealną formę odpoczynku. Jedną z propozycji może być masaż relaksacyjny, będący terapią kojącego dotyku. Masaż relaksacyjny wpływa korzystnie na ciało, jak również na umysł pozwalając mu uwolnić się od napięć i wyłączyć na chwilę myślenie o sprawach dnia codziennego.

Zapraszamy na chwilę relaksu w naszym Day Spa...

MASAŻ

Masaż relaksacyjny

Klasyczny masaż relaksujący całego ciała. Wykonany w wyjątkowym otoczeniu SPA pobudzi wszystkie zmysły: odpręży dotykiem, ukoi dźwiękiem, owładnie zapachem, otuli przyćmionym światłem.
To niezwykła chwila wytchnienia i doskonały sposób na ucieczkę od stresującej rzeczywistości. Zabieg przywróci wewnętrzny spokój, poprawi humor i obdarzy świeżą porcją energii i optymizmu.

Czas trwania: 30 lub 60 min. Cena: 80 zł - 140 zł


Masaż relaksacyjny całościowy

Łączy w sobie techniki relaksacyjne masażu szwedzkiego, hawajskiego i japońskiego siatsu. Przywraca równowagę i wewnętrzny spokój, pozwala wyciszyć się i zrelaksować. Masaż obejmuje okolice pleców, pośladków i nóg, brzucha i klatki piersiowej oraz ramion. Wykonywany na stole do masażu z użyciem aromatycznych olejów , przy delikatnych dźwiękach muzyki.

Czas trwania: 60 lub 90 min. Cena: 150 zł - 200 zł.


Masaż klasyczny (szwedzki)

W zależności od zastosowanych technik masaż ten może rozluźniać i łagodzić napięcia mięśniowe jak również pobudzać i wzmacniać mięśnie zwiotczałe czy osłabione. Oczyszcza i regeneruje skórę, poprawia krążenie i metabolizm. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i tworzenie się nowych komórek naskórka. W zależności od potrzeb całościowy lub częściowy. Wykonywany na stole do masażu z użyciem oliwki lub kremu. Najczęściej stosowany w leczeniu chorób narządu ruchu takich jak:

- zespoły bólowe kręgosłupa
- skrzywienia kręgosłupa
- zespoły przeciążeniowe i korzeniowe (rwa kulszowa )

Pomocny w leczeniu długotrwałego stresu i przemęczenia.

Czas trwania: 30 lub 60 min. Cena: 80 zł - 140 zł


Masaż gorącymi kamieniami

Wykonany przy użyciu idealnie gładkich kamieni bazaltowych o wyjątkowych właściwościach. Kamienie długo utrzymują ciepło, co zawdzięczają swojemu wulkanicznemu pochodzeniu. W trakcie masażu rozgrzewa się je do temperatury ok. 50ْC. Technika masażu kamieniami wywodzi się wielowiekowej tradycji Dalekiego Wschodu, zgodnie z którą celem zabiegu jest przywrócenie prawidłowego przepływu energii w ciele człowieka poprzez oddziaływanie kamieni na okolice czakr i meridianów, tj. punktów i linii energetycznych, prze które przepływa energia.

Masaż kamieniami rozgrzewa, odpręża, relaksuje i pobudza krążenie, co sprzyja lepszemu odżywianiu i dotlenieniu skóry.

Czas trwania: 60 min. Cena 200 zł


Masaż aromaterapeutyczny

Masaż całego ciała z użyciem naturalnych olejków eterycznych. Ich zapach działa kojąco na układ nerwowy. Różnym rodzajom olejków przypisuje się właściwości terapeutyczne.Wdychane poprzez drogi oddechowe oraz wchłaniane do organizmu przez skórę w trakcie masażu pozytywnie wpływają na zdrowie i ogólne samopoczucie.
Nastrojowa muzyka będzie dopełnieniem zmysłowej atmosfery, która pozwoli zapomnieć o wszelkich troskach i kłopotach.

Czas trwania: 60 min. Cena 180 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77