• fotoodmładzanie
  • naczynka
  • znamiona

Fotoodmładzanie - IPL

Dr Grzegorz Kołodziejski

Dr Grzegorz KołodziejskiSpecjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku, wykorzystując w swej praktyce najnowsze urządzenia laserowe renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant.
Duża wiedza i doświadczenie w tym zakresie, pozwalają na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne (usuwanie włókniaków, brodawek, nowotworów skóry).

Dr Kołodziejski wykonuje również zabiegi laserem Fraxel, służącym do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów oraz przebarwień nie poddających się innym metodom leczenia.

- najnowocześniejszy amerykański laser CUTERA XEO
- zamykanie naczyń zarówno na twarzy , jak i na nogach (zamyka żyły do 5 mm średnicy, czerwone i niebieskie)
- usuwa przebarwienia nie poddające się innym metodom terapeutycznym
- idealny do fotoodmładzania
- bezbolesny
- szybki efekt, już po pierwszym zabiegu

FOTOODMŁADZANIE

Zabiegi Fotoodmładzania to standard leczenia w dermatologii estetycznej. System fotoodmładzania usuwa ze skóry niekorzystne objawy związane z upływem czasu a także wpływem środowiska np.: słońca - usuwa więc jedną z głównych przyczyn starzenia skóry. Fotoodmładzanie poprawia wygląd całej leczonej okolicy i dobrze jest przeprowadzić zabiegi np. na skórze twarzy niezależnie od innych zabiegów (botox lub wypełniaczami) likwidujących pojedyncze zmarszczki.

Zabieg fotoodmładzania usuwa przebarwienia skóry, zamyka poszerzone naczynia, leczy rumień, ściąga pory skóry, napina i regeneruje naskórek. Zabiegi przeprowadza się w serii zwykle około 3 zabiegów, co 4-6 tygodni. Każdy zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są bardzo wyraźne rezultaty w poprawie jakości skóry.


Fotoodmładzanie – twarz 1000 zł


Fotoodmładzanie – policzki 500 zł


Fotoodmładzanie – szyja i dekolt 500 zł – 1000 zł


Fotoodmładzanie – dłonie 500 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77