• masaże
  • masaże2
  • masaże3
  • masaże4
  • masaże5

Masaże

W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie stres jest wszechobecny, każdy powinien odnaleźć dla siebie idealną formę odpoczynku. Jedną z propozycji może być masaż relaksacyjny, będący terapią kojącego dotyku. Masaż relaksacyjny wpływa korzystnie na ciało, jak również na umysł pozwalając mu uwolnić się od napięć i wyłączyć na chwilę myślenie o sprawach dnia codziennego.

Zapraszamy na chwilę relaksu w naszym Day Spa...

Masaż relaksacyjny

Klasyczny masaż relaksujący całego ciała. Wykonany w wyjątkowym otoczeniu SPA pobudzi wszystkie zmysły: odpręży dotykiem, ukoi dźwiękiem, owładnie zapachem, otuli przyćmionym światłem.

To niezwykła chwila wytchnienia i doskonały sposób na ucieczkę od stresującej rzeczywistości. Zabieg przywróci wewnętrzny spokój, poprawi humor i obdarzy świeżą porcją energii i optymizmu.


Czas trwania: 30 lub 90 minut. Cena: 80 zł - 200 zł

Masaż klasyczny (szwedzki)

W zależności od zastosowanych technik masaż ten może rozluźniać i łagodzić napięcia mięśniowe jak również pobudzać i wzmacniać mięśnie zwiotczałe czy osłabione. Oczyszcza i regeneruje skórę, poprawia krążenie i metabolizm. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i tworzenie się nowych komórek naskórka. W zależności od potrzeb całościowy lub częściowy. Wykonywany na stole do masażu z użyciem oliwki lub kremu.

Najczęściej stosowany w leczeniu chorób narządu ruchu takich jak:

- zespoły bólowe kręgosłupa
- skrzywienia kręgosłupa
- zespoły przeciążeniowe i korzeniowe (rwa kulszowa)

Pomocny w leczeniu długotrwałego stresu i przemęczenia.

Czas trwania: 30 lub 60 minut. Cena: 80 zł lub 140 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Wykonany przy użyciu idealnie gładkich kamieni bazaltowych o wyjątkowych właściwościach. Kamienie długo utrzymują ciepło, co zawdzięczają swojemu wulkanicznemu pochodzeniu. W trakcie masażu rozgrzewa się je do temperatury ok. 50ْC. Technika masażu kamieniami wywodzi się wielowiekowej tradycji Dalekiego Wschodu, zgodnie z którą celem zabiegu jest przywrócenie prawidłowego przepływu energii w ciele człowieka poprzez oddziaływanie kamieni na okolice czakr i meridianów, tj. punktów i linii energetycznych, prze które przepływa energia.

Masaż kamieniami rozgrzewa, odpręża, relaksuje i pobudza krążenie, co sprzyja lepszemu odżywianiu i dotlenieniu skóry.


Czas trwania: 60 min Cena zabiegu 200 zł

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż całego ciała z użyciem naturalnych olejków eterycznych. Ich zapach działa kojąco na układ nerwowy. Różnym rodzajom olejków przypisuje się właściwości terapeutyczne.

Wdychane poprzez drogi oddechowe oraz wchłaniane do organizmu przez skórę w trakcie masażu pozytywnie wpływają na zdrowie i ogólne samopoczucie.

Nastrojowa muzyka będzie dopełnieniem zmysłowej atmosfery, która pozwoli zapomnieć o wszelkich troskach i kłopotach.


Czas trwania: 60 min Cena zabiegu 180 zł

Masaż relaksacyjno-odżywczy twarzy i dekoltu

Łączy techniki masażu klasycznego, limfatycznego oraz akupresury. Redukuje napięcie mięśni mimicznych ,likwiduje obrzęki okolic oczu , ust czy policzków. Skóra zostaje lepiej odżywiona, ukrwiona i dotleniona przez co staje się elastyczna i promienna. Poza efektem kosmetycznym zabieg daje uczucie głębokiego relaksu i lekkości. Masaż wykonywany jest na stole do masażu przy użyciu kremu odpowiedniego dla cery klienta.

Czas trwania: 30 minut. Cena: 80 zł.

Masaż wspomagający odchudzanie

Intensywny masaż pobudzający metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Obejmuje obszar brzucha, bioder, pośladków i ud. Stymuluje narządy wewnętrzne odpowiedzialne za przemiany cukrów i tłuszczów w organizmie. Połączony z dietą i ćwiczeniami daje znakomite efekty w utracie wagi i modelowaniu sylwetki. Wykonywany na stole do masażu przy użyciu specjalistycznych preparatów intensywnie ujędrniających i wyszczuplających.

Czas trwania: 60 minut. Cena: 150 zł

Masaż bańką chińską

Masaż wykonywany na plecach znakomicie rozluźnia nawet długotrwałe napięcia oraz stymuluje reakcje odpornościowe ,wspomagając walkę z infekcjami. Zabieg na okolice bioder pośladków i ud doskonale ujędrnia i daje duże efekty w walce z cellulitem. Bańki bezogniowe na zasadzie podciśnienia zasysają tkanki leżące pod nimi, powodując ich przekrwienie. Wykonywany na sole do masażu z użyciem oliwki i preparatu antycellulitowego.

Czas trwania: 60 min. Cena 1 zabiegu 180 zł, 6 zabiegów 800 zł, 12 zabiegów 1500 zł.

Drenaż limfatyczny

Usprawnia krążenie limfy w organizmie, zapobiegając jej zastojom ( obrzękom ). Stymulując przepływ limfy w tkankach powoduje zwiększone ich odżywienie i regenerację. Uwolnione od obrzęku stają się lepiej ukrwione i dotlenione.

Czas trwania: 30 lub 60 minut. Cena: 90 zł lub 120 zł.

Przeciwwskazania

Masaż ma wpływ na cały organizm, nie tylko na część ciała, która poddawana jest zabiegowi. Masażowi nie powinny poddawać się kobiety przechodzące miesiączkę, bo masaż rozszerza naczynia krwionośne, a przez to kobieta może cierpieć na długie i obfite miesiączki.

Przeciwwskazaniem do masażu jest także osteoporoza. Kości osoby chorującej na osteoporozę są bardzo łamliwe i przy mocnym ugniataniu czy uciskaniu – mogą ulec uszkodzeniu.

Masaż nie zaszkodzi kobiecie w ciąży pod warunkiem, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie jest zagrożona. Może przynieść nie tylko relaks, ale ulgę w bólach kręgosłupa i pleców. Ponadto obniża napięcie mięśniowe, poprawia krążenie oraz zapobiega rozstępom.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77