Rozstępy

Rozstępy są dość częstym i zarazem trudnym problemem estetycznym, na który zwracamy szczególną uwagę. Mało estetyczne "linie" powstają zwykle na skutek silnego rozciągnięcia skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych tworzących jej strukturę. W efekcie dochodzi do pęknięć struktury białkowego rusztowania skóry właściwej i powstania nieestetycznych blizn, czyli rozstępów. Leczenie rozstępów przynosi lepsze rezultaty we wczesnych fazach ich rozwoju, gdy ich barwa jest koloru czerwonego.

Ratunek przyniosą zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Silk Peel™ MD Platinum

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt: rozstępy z zabiegu na zabieg stają się coraz mniej widoczne.

Polecamy wykonanie od 6 do 10 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu na ciało od 300 do 600 zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Terapia mikroigłowa jest jedną z najnowszych metod, zwiekszających penetrację substancji czynnych w naskórku. Idea terapii mikroigłowej opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji skóry jako reakcji na mikroskopijnej wielkości nakłucia. Kontrolowane uszkodzenie naskórka powoduje przyspieszone procesy naprawcze tkanek. Do tego celu opracowano MEZO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Tworzy to niezwykle efektywny system przeznaskórkowego transportu substancji aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry, doskonale sprawdza się w leczeniu rozstępów i cellulitu. Stymulacja skóry za pomocą MEZO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych.

Zastosowanie terapii:

- zwiotczenie, suchość i utrata elastyczności skóry
- profilaktyka przeciwstarzeniowa
- redukcja blizn
- leczenie rozstępów i cellulitu (uda, brzuch, pośladki)

Zalety terapii mikroigłowej:

- dla każdego typu skóry oraz obszaru ciała
- minimalne ryzyko alergii
- nie wywołuje wrażliwości skóry na światło
- nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry
- krótki czas gojenia - 1 dzień
- daje bardzo dobre i trwałe efekty

Częstotliwość zabiegów:

- na początku: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy
- następnie: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Cena zabiegu od 300 zł do 400 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77