• laser light sheer
  • laser light sheer
  • laser light sheer
  • laser light sheer

Laser Light Sheer

Obecny rynek oferuje wiele różnorodnych urządzeń do trwałej depilacji, wykorzystujących różne technologie i wykazujących różną skuteczność, dlatego starannie wybieraliśmy dla Państwa najlepsze z nich.
Po dokładnej analizie oraz biorąc pod uwagę najwyższe dobro i zadowolenie naszych Klientów wybór wydawał się oczywisty:

przedstawiamy Państwu laser diodowy LightSheer™ amerykańskiej firmy Coherent!


Jest on obecnie najbardziej skutecznym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia, a firma Coherent, istniejąca od 1966 r., jest światowym liderem w produkcji laserów, mających zastosowanie zarówno w kosmetyce, jak i medycynie.

Laser LightSheer™ pozwala na bezinwazyjną i niemalże bezbolesną depilację, która działając powierzchownie nie uszkadza skóry, ani nie wpływa na funkcje całego organizmu. Potwierdzeniem bezpieczeństwa urządzenia są liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także certyfikaty europejskie, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001.

W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa oraz komfortu Klienta, głowica lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, która chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Laser LightSheer™ Diode Laser System został też uznany na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji.

Coraz częściej zgłaszają się do nas Klienci, którzy są niezadowoleni z depilacji innymi systemami i decydują się na kontynuowanie terapii w naszych Gabinetach właśnie laserem diodowym LighSheer™. Wieloletnie badania kliniczne potwierdzają, że inne metody depilacji np. IPL, jedynie uszkadzają strukturę mieszka włosowego, nie powodując ich zniszczenia, jak w przypadku lasera LighSheer™, a w wyniku stosowania innych metod depilacji, rezultaty zabiegu są znacznie gorsze, niż gdyby od początku był stosowany LightSheer™.

Pracujemy na wszystkich rodzajach lasera diodowego LightSheer™: ET, XC oraz LightSheer DUET – ta różnorodność pozwala nam traktować każdego klienta indywidualnie w każdym przypadku.

Zobacz jak działa laser LightSheer

POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77