• mezoigla
  • nici
  • botox
  • wolum
  • usta

Osocze bogatopłytkowe PROLO 30

ABSOLUTNA NOWOŚĆ! Osocze bogatopłytkowe DR PRP i Prolo 30

Osocze bogatopłytkowe PRP, to preparat składający się ze skoncentrowanych płytek krwi uzyskany w wyniku selektywnego wirowania.

Koncentrat ten zawiera liczne czynniki wzrostu wpływające zasadniczo na procesy regeneracji tkanek:
- aktywacja komórek macierzystych
- stymulacja fibroblastrów do tworzenia nowego kolagenu
- angiogeneza (tworzenie się nowych naczyń włosowatych)

Wskazania:
- zmarszczki
- poprawa kolorytu skóry
- „worki” pod oczami
- łysienie
- blizny potrądzikowe

Zalety stosowania zabiegów z użyciem osocza PRP:
- brak ryzyka alergii lub infekcji
- naturalne procesy naprawcze
- skuteczny długotrwały efekt
- mało inwazyjny zabieg
- minimalny dyskomfort pacjenta
- krótki okres rekonwalescencji


Osocze osoczu nierówne!

Czym różni się zabieg z kapsułą PROLO 30 i DR PRP od innych zabiegów z użyciem osocza? Jak prawidłowo wybrać najskuteczniejszy zabieg spośród wielu dostępnych na rynku?


Na to pytanie odpowiada hematolog Iwona Hus, która prowadziła badania porównawcze kapsuły PROLO 30 i DR PRP z innymi obecnie dostępnymi systemami.

"Warunkiem skutecznego zabiegu z użyciem osocza jest uzyskanie w procesie wirowania krwi dużej liczby płytek krwi, co stanowi gwarancję dużego stężenia czynników wzrostu odpowiedzialnych za stymulację wytwarzania kolagenu i procesy odbudowy w skórze. Większą liczbę płytek krwi można uzyskać przygotowując preparat z większej objętości krwi. W dotychczas stosowanych zestawach objętość probówek wynosi jedynie 8-10 ml, natomiast zastosowanie kapsuły PROLO 30 pozwala na przygotowanie osocza z aż 30 ml krwi. Dzięki tak dużej objętości krwi uzyskuje się prawdziwe osocze bogatopłytkowe. Ponadto, kapsuła koncertująca PROLO 30 ma specjalną konstrukcję, która pozwala na podział osocza na frakcję bogato- i ubogopłytkową, czego nie można uzyskać w dotychczas stosowanych zwykłych probówkach. Dodatkową zaletą jest duża średnica kapsuły sprawiająca, że proces wirowania jest delikatniejszy, dzięki czemu płytki ulegają mniejszemu uszkodzeniu mechanicznemu. W celu potwierdzenia działania i skuteczności kapsuły PROLO 30 przeprowadzono badanie oceny mikroskopowej próbek osocza w porównaniu do krwi obwodowej. W osoczu PROLO 30 widoczne są płytki krwi o bardzo dobrej jakości i bardzo dużej liczbie. Przeprowadzona ocena mikroskopowa pozwala na potwierdzenie skuteczności działania kapsuły. Kapsuła PROLO 30 jest długo oczekiwaną innowacją na polskim rynku medycyny estetycznej. Duża liczba płytek krwi w koncentracie gwarantuje duże stężenie czynników wzrostu, co zapewnia lepszy efekt zabiegu."

Zabieg z użyciem kapsuły PROLO 30 i DR PRP daje efekty porównywalne do wykonania 2-3 zabiegów z użyciem osocza uzyskanego ze zwykłych probówek.

Terapie łączone z osoczem PRP:
- PRP + laser frakcyjny
- PRP + nici PDO
- PRP + fala radiowa
- PRP + peelingi

Cena:
- zabieg na twarz - 1000 zł
- zabieg na twarz, szyję i dekolt - 1800 zł


Efekty zabiegów

Efekty zabiegów
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77