• intra
  • focus
  • cb
  • silkpeel
  • mezo igla
  • icoone
  • klapp
  • is clinic

Zabiegi tlenowe

Infuzja tlenowa - pielęgnacja sięgająca wnętrza skóry!

Kosmetyka tlenowa jest bez wątpienia nowoczesną metodą, której głównym celem jest dostarczenie skórze odpowiedniej ilości tlenu do skutecznej walki z różnego rodzaju dolegliwościami. Zainteresuje każdego, kto ma cerę niedotlenioną, szarą, zmęczoną, różne rodzaje tradziku, przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia.


Według opinii wielu ekspertów z dziedziny kosmetologii, jak również zadowolonych pacjentów, zabiegi kosmetyki tlenowej są o wiele bardziej skuteczne od tych tradycyjnych, kosmetyka tlenowa nie powoduje powstawania ran pozabiegowych oraz żadnych innych skutków ubocznych.

Czym jest tlen hiperbaryczny?

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się 21% tlenu. Tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić. Tlen hiperbaryczny to medyczny tlen w czystej postaci (100%) podawany pod zwiększonym ciśnieniem (hiperbarycznym). Dzięki tak skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu dociera on do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek. Efekty widać niemal natychmiastowo, gdyż skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

Intraceuticals

IntraceuticalsIntraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Intraceuticals to cztery specjalnie skomponowane serie, które kosmetolog dobiera do problemu skóry. Można też łączyć działanie różnych serum w celu zwiększenia efektywności zabiegu.

Zabieg REJUVENATE
- dogłębnie nawilża i odmładza skórę, przywraca promienność i witalność, poprawia kontury twarzy.

Zabieg OPULENCE
- rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, zwalcza nierównomierną pigmentację, dogłębnie nawilża.

Zabieg ATOXELENE
- niweluje zmarszczki mimiczne, poprawia jędrność, napięcie i nawilżenie skóry.

Zabieg CLARITY
- pomaga zwalczać trądzik, niweluje stany zapalne, koi, nawilża i oczyszcza skórę.


Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg - 450 zł
Seria 6 zabiegów - 2700 zł (w cenie pakietu kosmetyki o wartości 1200 zł)

TERAZ NOWOŚĆ!

Zabieg BOOSTER


Opatentowany skład ampułki Rejuvenate został wzmocniony dodatkowym aktywnym składnikiem w maksymalnej dawce, w taki sposób, aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne. Terapia hiperbarycznym tlenem z ampułką Booster widocznie redukuje objawy starzenia i prowadzi do trwałego liftingu twarzy, jednocześnie regenerując skórę, wzmacniając ją, odżywiając i nawilżając.

Booster z witaminą C przeznaczony jest dla skór przedwcześnie starzejących się oraz fotouszkodzonych (z powodu częstego kontaktu z promieniowaniem słonecznym).

Działanie:
- napina i wygładza skórę
- pobudza produkcję kolagenu odpowiadającego za jędrność skóry
- rozjaśnia przebarwienia i plamy widocznie poprawiając barwę i promienność skóry
- zapewnia fotoochronę
- zwalcza działanie wolnych rodników

Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg - 550 zł


Aby przedłużyć efekty wszystkich zabiegów i zbudować warstwy hialuronowe w skórze, należy stosować pielęgnację domową Intraceuticals. Opakowania wystarczają na 2-3 miesiące stosowania dwa razy dziennie.

Efekty zabiegów tlenowych są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.

Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie.

Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu.

Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77