• intra
  • focus
  • cb
  • silkpeel
  • mezo igla
  • icoone
  • klapp
  • is clinic

Zabiegi tlenowe

Infuzja tlenowa - pielęgnacja sięgająca wnętrza skóry!

Kosmetyka tlenowa jest bez wątpienia nowoczesną metodą, której głównym celem jest dostarczenie skórze odpowiedniej ilości tlenu do skutecznej walki z różnego rodzaju dolegliwościami. Zainteresuje każdego, kto ma cerę niedotlenioną, szarą, zmęczoną, różne rodzaje tradziku, przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia.


Według opinii wielu ekspertów z dziedziny kosmetologii, jak również zadowolonych pacjentów, zabiegi kosmetyki tlenowej są o wiele bardziej skuteczne od tych tradycyjnych, kosmetyka tlenowa nie powoduje powstawania ran pozabiegowych oraz żadnych innych skutków ubocznych.

Czym jest tlen hiperbaryczny?

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się 21% tlenu. Tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić. Tlen hiperbaryczny to medyczny tlen w czystej postaci (100%) podawany pod zwiększonym ciśnieniem (hiperbarycznym). Dzięki tak skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu dociera on do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek. Efekty widać niemal natychmiastowo, gdyż skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

Intraceuticals

IntraceuticalsIntraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.

Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Intraceuticals to cztery specjalnie skomponowane serie, które kosmetolog dobiera do problemu skóry. Można też łączyć działanie różnych serum w celu zwiększenia efektywności zabiegu.

Zabieg REJUVENATE
- dogłębnie nawilża i odmładza skórę, przywraca promienność i witalność, poprawia kontury twarzy.

Zabieg OPULENCE
- rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, zwalcza nierównomierną pigmentację, dogłębnie nawilża.

Zabieg ATOXELENE
- niweluje zmarszczki mimiczne, poprawia jędrność, napięcie i nawilżenie skóry.

Zabieg CLARITY
- pomaga zwalczać trądzik, niweluje stany zapalne, koi, nawilża i oczyszcza skórę.


Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg - 450 zł
Seria 6 zabiegów - 2700 zł (w cenie pakietu kosmetyki o wartości 1200 zł)

TERAZ NOWOŚĆ!

Zabieg BOOSTER


Opatentowany skład ampułki Rejuvenate został wzmocniony dodatkowym aktywnym składnikiem w maksymalnej dawce, w taki sposób, aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej spektakularne. Terapia hiperbarycznym tlenem z ampułką Booster widocznie redukuje objawy starzenia i prowadzi do trwałego liftingu twarzy, jednocześnie regenerując skórę, wzmacniając ją, odżywiając i nawilżając.

Booster z witaminą C przeznaczony jest dla skór przedwcześnie starzejących się oraz fotouszkodzonych (z powodu częstego kontaktu z promieniowaniem słonecznym).

Działanie:
- napina i wygładza skórę
- pobudza produkcję kolagenu odpowiadającego za jędrność skóry
- rozjaśnia przebarwienia i plamy widocznie poprawiając barwę i promienność skóry
- zapewnia fotoochronę
- zwalcza działanie wolnych rodników

Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg - 550 zł


Aby przedłużyć efekty wszystkich zabiegów i zbudować warstwy hialuronowe w skórze, należy stosować pielęgnację domową Intraceuticals. Opakowania wystarczają na 2-3 miesiące stosowania dwa razy dziennie.

Mezoterapia tlenowa NANTES

Mezoterapia tlenowa NANTESZabieg mezoterapii tlenowej to połączenie innowacyjnej technologii NANOwody opracowanej przez naukowców Laboratorium NANTES z działaniem hiperbarycznego tlenu. Podczas zabiegu, aparaturowo wprowadzamy w skórę silnie działające preparaty, które transportowane są poprzez tlen i cząsteczki wody w głębsze, nie pielęgnowane dotąd warstwy skóry. Dodatkowo tlen ma działanie bakteriobójcze oraz przyspieszające gojenie, co daje doskonałe efekty w przypadku skór bardzo wrażliwych i trądzikowych.

Firma Nantes, bazując na opatentowanej technologii nanowody stworzyła trzy preparaty odpowiadające różnym potrzebom skóry.
Sam zabieg jest przyjemny, choć głównym jego celem jest intensywna pielęgnacja skóry.

Zabieg polecamy dla skór suchych, potrzebujących nawilżenia i odmłodzenie, do skór wrażliwych i naczyniowych oraz skór trądzikowych.


Zabieg ODMŁADZAJĄCO - NAWILŻAJĄCY z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym

Zabieg Mezoterapii tlenowej polega na wprowadzaniu w głąb skóry ampułki z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i ją utrzymywać w skórze. Kwas hialuronowy zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość. Transportowane przez cząsteczki wody, starannie wyselekcjonowane składniki regenerujące i łagodzące, docierają do głębokich, nigdy dotąd nie pielęgnowanych przez człowieka warstw skóry, powodując jej odnowę i wzmocnienie.


Zabieg dla skór NACZYNIOWYCH I WRAŻLIWYCH z troxerutyną

Zabieg daje efekt doskonałego nawilżenia skóry i łagodzi podrażnienia. Znacznie redukuje zaczerwienienia i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Zauważalnie zmniejszona zostaje ich kruchość i tendencja do pękania.


Zabieg dla skór TRĄDZIKOWYCH - serum przeciwtrądzikowe

Zabieg w znacznym stopniu zmniejsza wydzielanie sebum, poprzez regulację aktywności gruczołów łojowych, redukuje również nadmierne rogowacenie ujść mieszków włosowych. Przyspiesza proces regeneracji, a tlen który działa bakteriobójczo widocznie łagodzi objawy trądziku. Działa też nawilżająco.

Cena zabiegu

Pojedynczy zabieg na twarz - 300 zł
Pojedynczy zabieg na twarz i szyję - 350 zł

Efekty zabiegów tlenowych są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.

Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie.

Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu.

Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77