Nasi Specjaliści

lek.med.Anna Pietraszko

lek.med.Anna PietraszkoAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestnik wielu szkoleń, kursów i workshopów.

W myśl zasady "mniej znaczy więcej" - szczególny nacisk kładzie na wydobycie naturalnego piękna pacjentów oraz odtworzenie młodzieńczego wyglądu twarzy i ciała poprzez zastosowanie technik regeneracyjnych i stymulujących odnowę własnych komórek. Korzystając z dostępnych technik zabiegowych ceni sobie łączenie zabiegów i kompleksowe podejście do problemów zgłaszanych przez pacjenta.

lek. med.Robert Jan Chmielewski

lek. med.Robert Jan Chmielewski Dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Lek. Med. Robert Jan Chmielewski – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończył Wydział Lekarski Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Posiada duże doświadczenie zdobyte na licznych kursach oraz w trakcie pracy w cenionych klinikach medycyny estetycznej. Wykonuje z pasją szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dbając jednocześnie o naturalny wygląd pacjentów.

Interesuje się szczególnie problemami kształtowania sylwetki poprzez zabiegi oddziałujące na tkankę tłuszczową oraz wpływem osocza bogatopłytkowego na procesy starzenia. Interesuje się szczególnie zastosowaniem nici PDO do poprawy wyglądu i jakości skóry u pacjentów.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77