• laser lightsheer
  • laser lightsheer
  • laser lightsheer
  • laser lightsheer

Laser LightSheer - depilacja laserowa

Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa

Specjalizujemy się w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer pozwalającej na stałe usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała. Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów świadczących usługi depilacji laserowej tak zaawansowanym technologicznie urządzeniem. Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Coherent jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów. Firma Coherent istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i medycynie. Pracujemy na wszystkich rodzajach lasera diodowego LightSheer : ET, XC oraz LightSheer DUET – ta różnorodność pozwala nam traktować każdego klienta bardzo indywidualnie w każdym przypadku. Posiadamy 11-sto letnie doświadczenie, a o naszym sukcesie świadczy ponad 50000 zadowolonych klientów.

Gwarantujemy wysokie bezpieczeństwo, fachową opiekę wykwalifikowanych kosmetologów, pełną satysfakcję i znakomity efekt końcowy. Zapraszamy do gabinetów depilacji laserowej w Warszawie.

Rekomendacje

Jesteśmy gabinetem rekomendowanym przez firmę COHERENT.

http://coherent-polska.com/rekomendowane_gabinety,s-60.html

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration). FDA to amerykańska agencja rządowa wchodząca w skład departamentu zdrowia i usług społecznych; odpowiedzialna za kontrolę żywności, suplementów diety, leków, kosmetyków, urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie, materiałów biologicznych i produktów krwiopochodnych w USA. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości i potwierdzenie niestwierdzenia negatywnego wpływu na zdrowie. Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Dzięki tym zaletom COHERENT LightSheer Et Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu tego roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco.

Wskazania do zabiegu

Wskazania do depilacji laserowej:

- w zaburzeniach endokrynologicznych – hirsutyzm, hipertrychoza (wskazane po terapii hormonalnej)
- w stanach zapalnych skóry po depilacjach chemicznych, woskiem i goleniu
- w celach kosmetycznych - na wszystkie części ciała celem pozbycia się niechcianego owłosienia
- wrastające włosy
- szybki odrost włosów po innych metodach depilacji

Jak działa laser?

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę.
Laser działa na barwnik włosa czyli melaninę (działa tylko na włosy ciemne), i nie wpływa na funkcje organizmu. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Cześć z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze - anagen) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia" – (katagen, telogen), która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa. Dlatego też zabiegi musza być powtórzone minimum 3-4 razy w odstępie od 4-9 tygodni. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna, uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 40-60% włosów, po serii zabiegów ok. 92% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne . Laser nie działa na włosy bardzo jasne i meszkowate. Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pensetą itp., może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych wyników.

Laser light Sheer System usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadzając skóry. W celu zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa rączka lasera LightSheer™ została zaopatrzona w niepowtarzalny, opatentowany system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C . Jest to znacznie wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do depilacji laserowej.

Pierwszy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Przeprowadzona zostaje próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki (próba jest bezpłatna). Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zabieg wykonany jest po kilku dniach.

Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzony zabieg depilacji laserowej. Może wystąpić rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Zarówno zaczerwienienie jak i drobne strupki, czy też niewielkie przebarwienia ustępują po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą się utrzymać do kilku tygodni.

Ja wygląda sam zabieg?

Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest konsultacją z kosmetologiem. Wyklucza on wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Następnie określa się fototyp skóry i przeprowadza próbę laserową. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra ma być czysta, sucha i nienatłuszczona. Dobę przed zabiegiem należy ogolić miejsce przeznaczone do depilacji. W okresie zimowym należy nawilżać przed zabiegami depilacji takie partie jak łydki, uda, przedramiona i ramiona. Przy mocno wysuszonej skórze podrażnienie po zabiegu depilacji jest intensywniejsze.
Przez 2-3 dni po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, obrzęk i niewielkie pęcherzyki. Jest to naturalne. W domu zaleca się nałożenie pantenolu, alantanu, zinalfatu lub innego preparatu regenerującego skórę. Pamiętaj aby po depilacji unikać gorącej kąpieli, wizyt na basenie (ok.2-3 dni). Pamiętaj też, że po zabiegu nie możesz się opalać (ok.2 tygodnie). Po kilku dniach z martwych cebulek uwalniane będą końcówki włosków co może przypominać odrost, jednak tak nie jest, martwy włos usuwany jest ze skóry wolniej. Pamiętajmy także aby nie używać innej metody depilacji pomiędzy zabiegami, jedyna dopuszczalna to golenie maszynką.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej:

- ciąża
- świeża opalenizna (należy przerwać kąpiele słoneczne w solarium i na słońcu 4 tyg. przed zabiegiem oraz samoopalacze - 2 tyg.przed zabiegiem)
- krem z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem)
- leki światłouczulające, retinoidy
- zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek - przestać używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem)
- depilacja woskiem (zaprzestać na 1 miesiąc przed zabiegiem)
- pęseta (przestać używać 1 miesiąc przed zabiegiem)
- peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
- bielactwo, łuszczyca

NIE OPALAMY SIĘ PRZED ZABIEGIEM I MIĘDZY ZABIEGAMI!

Opis postępowania przed zabiegiem:


- pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest wywiadem i konsultacją. Przeprowadzona zostaje próba laserowa w celu ustalenia odpowiedniej dawki
- jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zabieg wykonany jest po kilku dniach
- przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie posmarowana
- po opalaniu zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny
- nie wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem
- nie stosować kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem

Nie wolno stosować:

- leków światłouczulających, antybiotyków - zabieg najwcześniej po dwóch tygodniach od zakończenia leczenia
- dziurawca, nagietka
- kosmetyków i leków złuszczających (peelingi) min. 1 tydzień przed zabiegiem
- kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, witaminę A itp., min. 1 tydzień przed zabiegiem
- herbatki wyszczuplającej (np. Figura2)
- nie opalać się! Bezwzględnie chronić skórę przed słońcem min. 4 tygodnie po zabiegu. Między zabiegami również się nie opalać!

Postępowanie po zabiegu:

- nie wolno stosować: leków światłouczulających, dziurawca, nagietka
- kosmetyków i leków złuszczających (peeling) min. 2 tygodnie po zabiegu
- bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów, zrezygnować z basenu, sauny, itp. Nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu

Zabiegi należy powtarzać, co 4-9 tygodni (zależnie od części ciała oraz cech indywidualnych). Znaczące wydłużenie lub skrócenie czasu między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77