Usuwanie przebarwień

Laser frakcyjny diodowy Clear+Brilliant Permea

NOWOŚĆ!

LASER FRAKCYJNY DIODOWY Clear+Brilliant Permea firmy Solta Medical (producent m.in. takich urządzeń, jak Fraxel i Thermage)


Clear+Brilliant to wyjątkowy zabieg, który oparty jest na bezpiecznej technologii lasera frakcyjnego, mającego na celu usuwanie przebarwień, wczesnych oznak starzenia się skóry i zapobieganie ich występowaniu.

Zabieg przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn o różnorodnym rodzaju skóry, którzy pragną zachować młody wygląd swojej skóry, zlikwidować przebarwienia, oznaki starzenia lub im zapobiegać.

Clear+Brilliant to nowatorska technologia laserowa wykorzystywana w leczeniu niedoskonałości skóry. Dzięki delikatnemu oddziaływaniu leczniczemu na skórę daje możliwość wypełnienia luki zabiegowej pomiędzy mikrodermabrazją i złuszczaniem chemicznym, a bardziej agresywnymi, korekcyjnymi zabiegami laserowymi.

Technologia Clear+Brilliant™ jest stworzona dla tych, którzy stuprocentowy efekt chcą osiągnąć przy użyciu nieinwazyjnych metod.

W badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.

Clear+Brilliant polecany jest również przez magazyn Vogue, jako zabieg zdecydowanie warty wykonania!

Cosmelan - skuteczne usuwanie przebarwień

Cosmelan jest bardzo skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej.

Nowoczesny zabieg na przebarwienia Cosmelan istnieje na rynku europejskim od kilku lat. Jest efektem kilkuletnich badań w zakresie hiperpigmentacji prowadzonych przez Laboratorium Mesoestetic. Cosmelan jest jedyną skuteczną terapią pozwalającą pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji w mniej niż 20 dni.

Terapia Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry.

Zabieg Cosmelan może wykonywać tylko lekarz.

Mechanizm działania preparatu Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w Cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu.

Czynnikami aktywnymi w preparatach Cosmelan są:
- kwas kojowy
- kwas fitowy
- arbutyna
- palmitynian retinolu
- kwas askorbowy

Procedura zabiegu składa się z 2 etapów:

W gabinecie lekarskim

Lekarz oczyszcza i odtłuszcza skórę, a następnie nakłada maskę w kolorze brudnego różu.

W warunkach domowych
Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą, po kilku godzinach. Czas trzymania maski jest ustalany przez lekarza w zależności od fototypu skóry pacjenta. Następnie stosuje krem Cosmelan 2 przez miesiąc od zabiegu według schematu dobranego przez lekarza.

Zabieg jest bezbolesny, a przez kilka pierwszych dni po zabiegu skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Następuje silne złuszczanie naskórka, które można zniwelować poprzez używanie kremów regenerujących.

Osiągane efekty

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. U osób o jasnej karnacji (fototyp I i II - blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.
W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%!
Pełen efekt jest widoczny po ok. 30 dniach.

Korzyści:

- bardzo skuteczny we wszystkich typach melasmy
- bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia
- posłoneczne i plamy starcze
- łatwa i szybka depigmentacja
- brak TCA
- zabieg może być wykonywany o każdej porze roku
- odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry
- reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory
- stymuluje odnowę kolagenu
- działa jednocześnie rozjaśniająco, wygładzająco i odmładzająco
- wysokie bezpieczeństwo

Cosmelan - skuteczne usuwanie przebarwień
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77