• radiofrekwencja
  • radiofrekwencja
  • radiofrekwencja

Radiofrekwencja

NOWY Focus RF+ TALUS
Zamiast skalpela - fale radiowe!

Teraz NOWOŚĆ! Wzmocniony zabieg Focus z użyciem nowego urządzenia FOCUS RF+ TALUS dla jeszcze bardziej spektakularnych efektów!

Bez stosowania igieł, bez operacji i bez długiej rekonwalescencji.

FOCUS RF+ daje nam możliwość wykonywania zabiegów o dowolnej porze roku i nie wymaga od nas żadnych ograniczeń w codziennym życiu.Technologia FOCUS RF+ to bezbolesna, nieoperacyjna i bezpieczna metoda pozbycia się zmarszczek. Zabieg polega na rozgrzaniu głębokich warstw skóry za pomocą fal radiowych bez uszkadzania warstwy powierzchniowej, czyli naskórka. Ciepło sprawia, że włókna kolagenowe się ściągają i obkurczają, a skóra zaczyna wytwarzać nowy kolagen. FOCUS RF to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Efekt jest natychmiastowy - od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Skóra jest gładsza i świeższa, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg trwa około godziny, a rezultaty utrzymują się nawet do pięciu lat! Dla wielu osób ważne jest także to, że cała procedura jest absolutnie bezbolesna i nie wymaga stosowania znieczulenia, a wielu Klientów określa ją raczej jako przyjemną i relaksującą.

Nowy FOCUS RF+ TALUS to jeszcze większa moc zabiegu dla lepszych i bardziej widocznych rezultatów.

Focus RF+ TALUS jest urządzeniem dwupolarowym. Oznacza to, że fala radiowa wchodząca w głąb skóry dociera tylko do tych partii, na które chcemy działać – albo do skóry właściwej, gdy pragniemy pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu i oczekujemy efektu ujędrnienia, albo do tkanki podskórnej, gdy chcemy dodatkowo wyszczuplić dany obszar ciała. Jest to najbardziej naturalny sposób odmładzania.

Włókna kolagenowe podczas zabiegu podgrzewane są do temperatury 45-60°C, co jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu - dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Pod wpływem temperatury dochodzi do chwilowego podgrzania i delikatnego rozciągniecia włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedz w postaci ich skrócenia, w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Focus RF+ TALUS ujędrnia też ciało. Potrafi rozprawić się z cellulitem, świetnie radzi sobie z niedoskonałościami w najtrudniejszych partiach – ze zwiotczałą skórą ramion, tzw. motylkami, luźną skórą po wewnętrznej stronie ud i obwisłą skórą nad kolanami. Dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, Focus RF podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. Fala radiowa opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych. Focus RF+ TALUS bardzo dobrze działa również na dłonie - napina skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne.

Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ TALUS została zwiększona z 5 MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę.

Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.

Efekty zabiegów:

TWARZ

- podniesienie owalu twarzy i podbródka
- ujędrnienie struktury skóry
- spłycenie głębokich zmarszczek
- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
- odbudowa kolagenu
- terapia zapobiegająca starzeniu – profilaktyka
- zmniejszenie przebarwień
- redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych

CIAŁO
- redukcja cellulitu
- zmniejszenie tkanki tłuszczowej
- ujędrnienie ciała
- podniesienie pośladków
- wysmuklenie talii
- likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
- odmłodzenie rąk i stóp

Właściwości terapeutyczne ultradźwięków:
- przeciwbólowe i przeciwzapalne
- przyśpieszają przepływ limfy w naczyniach limfatycznych
- wytwarzają w tkankach ciepło i przyspieszają metabolizm
- zmniejszają napięcie mięśni
- zwiększają rozciągliwości tkanki łącznej w bliznach, przykurczach, zwłókniałych mięśniach i torebkach - stawowych
- przyśpieszają gojenie ran (zarówno tkanek miękkich jak i kostnej
- wspomagają również transport w głąb tkanki substancji odżywczych zawartych w kosmetykach

Czerwone światło LED:
- wzmaga aktywność komórek
- przyśpiesza metabolizm komórkowy
- stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych
- przyśpiesza krążenie krwi
- poprawia elastyczność skóry
- opóźnia procesy starzenia się skóry i przyspiesza jej regenerację

W swoich Gabinetach posiadamy oba urządzenia FOCUS, aby móc dobrać odpowiednią terapię indywidualnie dla każdego Klienta uwzględniając jego potrzeby.

"Cudów nie ma, ale jest Focus!"

Efekty zabiegów

Efekty zabiegów
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77