Lipoliza iniekcyjna Aqualyx

Usuwanie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii przy zastosowaniu preparatu Aqualyx, to obecnie jedyna skuteczna niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów liposukcji.

Aqualyx jest jedynym zarejestrowanym na świecie preparatem do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej BEZ FOSFATYDYLOCHOLINY. Zawarty w preparacie deoksycholan sodu ma działanie powodujące uszkodzenie błony komórki tłuszczowej i usunięcie jej z organizmu.

Najlepsze efekty osiągane są u pacjentów z lekką nadwagą lub z wagą prawidłową, u których doszło do miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak brzuch, biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan i które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

Zabieg intralipoterapii polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje (zazwyczaj 1-2) przy zastosowaniu specjalnie do tego opracowanych igieł. Zaletą tej metody jest ograniczona ilość wkłuć, co ogranicza ból, ryzyko powstawania siniaków oraz uszkodzeń skóry. Zabieg mogą przeprowadzać wyłącznie przeszkoleni lekarze, trwa ok. 30 min.

OBJAWY BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU

Odczuwa się lekkie swędzenie, pieczenie oraz tkliwość w miejscu podania preparatu. Przez kolejne kilka dni może być widoczne zaczerwienienie i obrzęk, skóra może być bolesna i tkliwa. Jest to normalna reakcja organizmu i ustępuje samoistnie po kilku dniach. Tak jak po wszystkich zabiegach iniekcyjnych, również po zabiegu Aqualyx może pojawić się krwiak w miejscu iniekcji.

Przeciwwskazania:

- ostre choroby wątroby i nerek
- choroby tarczycy
- choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
- stosowanie leków rozrzedzających krew
- ciąża
- karmienie piersią

Cena: 450 zł / amp.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77