• intra
  • mezo igla
  • klapp
  • cb
  • silkpeel
  • focus
  • icoone
  • is clinic

Nawilżanie

Nawilżanie skóry to podstawa pielęgnacji. Zachwianie równowagi naturalnych procesów wewnątrzkomórkowych skutkuje powstawaniem zmarszczek, utratą jędrności, szorstkością i nadmiernym łuszczeniem się skóry. Przyczyn może być wiele: upływający czas, szkodliwe działanie promieni UV, uwarunkowania genetyczne, zła dieta… Aby temu zapobiec należy uzupełnić wodę w naskórku. Zanim jednak zaproponujemy Ci konkretną linie pielęgnacyjną, precyzyjnie zdiagnozujemy typ Twojej skóry oraz dokładnie określimy jej potrzeby. Odpowiednio nawilżona skóra, odpłaci się promiennym blaskiem, gładką strukturą, będzie „wypoczęta” i sprężysta. Wystarczy jeden zabieg a efekt będzie widoczny już po pierwszej aplikacji.

INTRACEUTICALS

Ulubiony zabieg gwiazd, który pokochało Hollywood i kobiety na całym świecie. Doceniły go m.in. Madonna, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Naomi Campbell, czy Justin Timberlake. Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Tajemnicą skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Efekt: Tuż po zabiegu skóra staje się widocznie jędrna i bardziej sprężysta, a dzięki głębokiemu nawodnieniu długo zachowuje naturalną witalność.

Proponujemy wykonanie serii 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dla podtrzymania efektu, polecamy produkty wspomagające zabieg do stosowania w domu, które zapewnią maksymalnie intensywne nawilżenie, niezbędne dla dłużej trwających rezultatów.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 450 zł

MEZOTERAPIA TLENOWA

Połączenie innowacyjnej technologii NANOwody, opracowanej przez Naukowców Laboratorium NANTES oraz intensywnie działających składników regenerująco – odżywczych. Zabieg Mezoterapii tlenowej polega na wprowadzaniu w głąb skóry ampułki z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym NANTES przy użyciu tlenu. Strumień tlenu pozwala na głębokie wchłanianie preparatu oraz dotarcie do każdego fragmentu powierzchni zabiegowej. Transportowane przez cząsteczki wody, starannie wyselekcjonowane składniki regenerujące i łagodzące, docierają do głębokich, nigdy dotąd nie pielęgnowanych przez człowieka warstw skóry, powodując jej odnowę i wzmocnienie. Tlen stosowany podczas zabiegu ma działanie bakteriobójcze, przyspiesza gojenie. Mezoterapia tlenowa jest doskonała dla skóry nadmiernie przesuszonej, wrażliwej, łuszczącej się.

Efekty zabiegu: skóra staje się lepiej nawilżona, gładsza i bardziej elastyczna,, przyspiesza regeneracje tkanek, zwiększa efektywność zabiegów pielęgnacyjnych.

Zalecamy wykonanie zabiegu z częstotliwością raz w tygodniu.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 300 zł

Silk Peel™ MD Platinum

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule nawilżającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2%. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra dogłębnie nawilżona, delikatna i miękka w dotyku. Zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu 300 zł

KLAPP

KLAPP PROFESSIONAL jest dwukrotnym zwycięzcą Beauty Award, najbardziej prestiżowej, na wymagającym rynku niemieckim, nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych. Jest marka , która z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów.

Zabieg HIALURONOWA INFUZJA

W zabiegu Hialuronowa Infuzja opracowano specjalny system nakładania konstrukcji z elastycznych bandaży w celu podniesienia owalu twarzy, wyrównania kolorytu, spłycenia drobnych zmarszczek oraz nawilżenia skóry.

Efekt : Skóra staje się jędrna, wygładzona, a zmarszczki i drobne linie stają się mniej widoczne. Przez wiele dni po zabiegu utrzymuje się efekt znakomitego nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 350 zł


Zabieg CAVIAR POWER

Zabieg Caviar Power przeznaczony jest dla skóry suchej, dojrzałej, łączy w swojej recepturze delikatną energię substancji aktywnych z ekskluzywnością stosowanych preparatów i komfortem uczestnictwa w zabiegu. Wysokowartościowy kompleks substancji aktywnych DNA – marine, pozyskany z ikry rybiej, intensywnie nawilża i stanowi idealną substancje odmładzającą, natomiast ekstrakt z kawioru uruchamia funkcje regenerujące. Zabieg przeznaczony jest dla osób z skórą suchą, zestresowaną, dojrzałą wymagającą regeneracji

Efekt: głębokie nawilżenie, intensywne odżywienie, ochrona przed wolnymi rodnikami, pobudzenie procesów naprawczych skóry.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 300 zł


Zabieg CSIII TREATMENT

CSIII to kompozycja substancji aktywnych pozyskanych na drodze najwyższej technologii. Należy do nich przede wszystkim ASC III, który aktywuje syntezę białek strukturalnych, głównie kolagen typu I i III. Dzięki temu może ulec odbudowie sieć fibrylarna skóry. W efekcie stosowania preparatów CSIII zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu, skóra staje się gładka i delikatna, a kontury twarzy ulegają napięciu i wzmocnieniu.

Efekt: stymulacja syntezy kolagenu, detoksykacja, odżywienie, nawilżenie, wyrównanie kolorytu skóry, ochrona bariery wodno-lipidowej, poprawa jędrności i elastyczności skóry, ochrona przeciwzmarszczkowa.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 300 zł


POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77