• powiększanie
  • focus
  • makijaz
  • silkpeel
  • mezo

Powiększanie

Usta
Usta są wizytówką całej twarzy. To właśnie na nich najczęściej skupia się wzrok rozmówcy. Ich kształt mówi bardzo dużo o osobie, zwłaszcza w późniejszych latach życia, gdy wokół nich pojawiają się zmarszczki, charakterystyczne i indywidualne dla każdego.

Piękne, kształtne i pełne blasku usta to jeden z głównych atrybutów kobiecości, dlatego zabieg powiększania, modelowania ust oraz dbałość o ich odpowiednie nawilżenie jest jednym z najbardziej lubianych w naszym Gabinecie!
Najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wypełnienie ich kwasem hialuronowym, który występuje naturalnie w skórze i jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Do zabiegów używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych preparatów: Restylan, Juvederm.

Zabieg powiększania ust należy do mało inwazyjnych. Najczęściej towarzyszy mu znieczulenie maścią Emla. Po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk, który utrzymuje się do kilku godzin.

Efekt: nadanie objętości czerwieni wargowej, podkreślenie konturu ust, nawilżenie, odmłodzenie

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu od 700 do 1400 zł


TERAZ NOWOŚĆ!

JUVÉDERM VOLBELLA
to najnowszy produkt z serii wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i hit medycyny estetycznej!

Stosuje się go w zabiegach stawiających za cel nie tylko przywrócenie ustom naturalnej objętości oraz pięknego i naturalnego kształtu, ale również wygładzenie pionowych linii warg i zagłębień w kącikach. Volbella sprawdza się również znakomicie jako sposób na wypełnienie drobnych zmarszczek na twarzy, linii marionetki czy „doliny łez”. Nowa formuła z lidokainą minimalizuje obrzęk i zapewnia bezbolesny przebieg zabiegu.

Największą zaletą preparatu jest naturalny efekt zabiegu bez przerysowanych kształtów, których często obawiają się pacjenci.

EFEKTY UTRZYMUJĄ SIĘ AŻ DO 12 MIESIĘCY!

Cena - 1400 zł

POWIĘKSZANIE
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77