• cb
  • silkpeel
  • klapp
  • intra
  • fotoodm
  • mezo igla
  • icoone
  • is clinic

Przebarwienia

Przebarwienia pojawiają się często po intensywnym opalaniu. Nie rzadko są skutkiem stresu, choroby lub po prostu efektem starzenia się skóry. Niestety nie dodają urody, szczególnie gdy występują na twarzy, za to na pewno dodają lat...

Choć przebarwienia są znacznie zróżnicowane pod względem wielkości, kształtu czy rozmieszczenia, łączy je wspólna cecha - nadaktywność melanocytów, a więc komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie barwnika skóry. Przebarwienia mogą być umiejscowione na różnej głębokości, dlatego też dzielimy je na naskórkowe i położone głębiej tzw. przebarwienia skórne. Przebarwienia naskórkowe są łatwiejsze do usunięcia - wystarczy kilka zabiegów, aby je usunąć na stałe, natomiast przebarwienia skórne wymagają dłuższego leczenia.

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując terapię skojarzoną, polegającą na usuwaniu przebarwień już istniejących oraz na hamowaniu produkcji melaniny.

CLEAR+BRILLIANT

LASER FRAKCYJNY DIODOWY Clear+Brilliant Permea to delikatny laser, który działając od wewnątrz nadaje skórze świeży wygląd. Energia lasera oddziałująca na mikroskopijnej wielkości obszary skórne, powoduje zachodzenie w skórze procesów regeneracyjnych i zastąpienie jej uszkodzonych fragmentów zdrową, młodziej wyglądającą tkanką. Widocznie zmniejszona ilość i wielkość porów oraz jednolity ton skóry sprawiają, że wygląda ona zdrowo i młodo. W zależności od stopnia nasilenia problemów, możemy zdecydować się na zabieg przy użyciu jednej z dwóch głowic, dostosowując do swoich potrzeb ilość zbiegów.

Clear+Brilliant to nowatorska technologia laserowa wykorzystywana w leczeniu niedoskonałości skóry. Dzięki delikatnemu oddziaływaniu leczniczemu na skórę daje możliwość wypełnienia luki zabiegowej pomiędzy wypełniaczami i ostrzykiwaniem, a bardziej agresywnymi, korekcyjnymi zabiegami laserowymi.

Technologia Clear+Brilliant™ jest stworzona dla tych, którzy stuprocentowy efekt chcą osiągnąć przy użyciu nieinwazyjnych metod.

W badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.

Laserowy resurfacing stosowany jest przez wszystkie Gwiazdy Hollywood! Dzięki niemu nieskazitelną cerę ma m.in. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, czy Jennifer Lopez.

Clear+Brilliant polecany jest również przez magazyn Vogue, jako zabieg zdecydowanie warty wykonania!
CLEAR+BRILLIANT

FOTOODMŁADZANIE

Zabiegi fotoodmładzania to standard leczenia w dermatologii estetycznej. System fotoodmładzania usuwa ze skóry niekorzystne objawy związane z upływem czasu, a także wpływem środowiska (np.: słońca), usuwa więc jedną z głównych przyczyn starzenia skóry. Fotoodmładzanie poprawia wygląd całej leczonej okolicy i dobrze jest przeprowadzić zabiegi np. na skórze twarzy niezależnie od innych zabiegów likwidujących pojedyncze zmarszczki (botoxu lub wypełniaczy) .

Zabieg fotoodmładzania usuwa przebarwienia skóry, zamyka poszerzone naczynia, leczy rumień, ściąga pory skóry, napina i regeneruje naskórek. Zabiegi przeprowadza się w serii zwykle około 3 zabiegów, co 4-6 tygodni. Każdy zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są bardzo wyraźne rezultaty w poprawie jakości skóry.


Fotoodmładzanie – twarz 1000 zł

Fotoodmładzanie – policzki 500 zł

Fotoodmładzanie – szyja i dekolt 500 zł – 1000 zł

Fotoodmładzanie – dłonie 500 zł

SILK PEEL™ MD Platinum

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu 300 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia, to znana i od dawna stosowana metoda odmładzania i rewitalizacji skóry, która z roku na rok zyskuje coraz większe grono pacjentów. Jedną z głównych zalet mezoterapii jest naturalność efektów, która gwarantuje uniknięcie przerysowanej twarzy, nadmuchanych policzków i opuchniętych ust.

Istotą tego zabiegu jest poprawa jakości, elastyczności i nawodnienia skóry, dzięki czemu uzyskujemy efekt złagodzenia rysów twarzy oraz odżywienia, co w rezultacie przyczynia się do świeżego i młodego wyglądu.
Mezoterapia, to niechirurgiczny zabieg polegający na miejscowym ostrzykiwaniu wybranych partii twarzy specjalnymi mieszaninami substancji aktywnych takich jak: kwas hialuronowy, witaminy, minerały, aminokwasy. Mezoterapia pobudza skórę do regeneracji, nawilża, rozjaśnia, zwiększa jej odporność na proces starzenia, wygładza drobne zmarszczki, wzmacnia delikatne i wymagające miejsca takie jak okolice oczu, szyję, dekolt, dłonie.

PREPARAT DO ZABIEGU:

Dermaheal SB - redukcja przebarwień


Produkt redukujący przebarwienia skórne i zapobiegający syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje powstałe w wyniku syntezy melaniny przebarwienia skórne i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi.
Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną

- efekt rozjaśnienia
- redukcja syntezy melaniny
- przebarwienia skórne, melasma

Częstotliwość wykonywania zabiegów:
- 3-6 zabiegów w odstępie 2 tygodniowym
- regeneracja skóry - 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące
- podtrzymanie efektu kuracji - 1 zabieg co 2-6 miesięcy

Preparat do mezoterapii dobierany jest indywidualnie.
Koszt jednej ampułki wynosi od 400 - 600zł.

Cena uzależniona jest od preparatu oraz obszaru zabiegu i ustalana jest podczas konsultacji.

PEELINGI CHEMICZNE

Peeling kwasem migdałowym

Peeling migdałowy polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pobudza syntezę kolagenu, redukuje zmarszczki i lekko napina skórę. Działa przeciwzapalnie i łagodząco na zmiany naczyniowe, powodując ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych. Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu klienta, przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa.

Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14-28 dni.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu 180 zł


Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych: takich jak objawy fotostarzenia, przebarwienia hormonalne i przebarwienia pozapalne.

Kwas glikolowy użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu 180 zł

POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77