• silkpeel
  • intra
  • cb
  • is clinic
  • klapp
  • focus
  • icoone
  • mezo igla

Trądzik

Trądzik zaniedbywany i niewłaściwie leczony może poważnie uprzykrzać życie i rodzić dodatkowe kompleksy, a w przyszłości pozostawiać po sobie trwałe szpecące blizny i przebarwienia. Im szybciej zostaną podjęte odpowiednie kroki pielęgnacyjno-lecznicze, tym skóra będzie łatwiej zmagać się z uciążliwymi zmianami chorobowymi. Trądzik objawia się zaskórnikami i plamkami. Może przybierać różne formy. Choroba ta dotyka zarówno nastolatków jak i osoby w późniejszym wieku. Skóra trądzikowa wymaga stałej troski, a oprócz leków potrzebna jest jej właściwa pielęgnacja i zabiegi.

SILK PEEL

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Cena 300 zł – Czas ok. 30 min.

INTRACEUTICALS

Ulubiony zabieg gwiazd, który pokochało Hollywood i kobiety na całym świecie. Doceniły go m.in. Madonna, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Naomi Campbell, Justin Timberlake. Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Tajemnicą skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Serum Clarity stosowane do zabiegu jest kuracją przeznaczoną dla osób z trądzikiem oraz stanami zapalnymi skóry. Zawiera unikalną fitosfingozynę oraz składniki aktywne, które koją, uspokajają i przywracają równowagę leczonej skóry.

Efekt: już po jednym zabiegu skóra stanie się czysta, spokojna i gładka. Trądzik zostanie zmniejszony, a odpowiedzialne za niego bakterie zminimalizowane. Pory skóry ulegną zwężeniu. Nastąpi zachowanie równowagi wilgotności oraz zapobieganie przyszłym zaburzeniem takim jak wykwity, blizny potrądzikowe, zaczerwienienia oraz skazy.

Proponujemy wykonanie serii 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Dla podtrzymania efektu, polecamy produkty wspomagające zabieg do stosowania w domu, które zapewnią maksymalnie intensywne nawilżenie, niezbędne dla dłużej trwających rezultatów.

Cena 450 zł – Czas ok. 60 min.

IMAGE Skincare

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi i preparaty do stosowania w domu).

Marka IMAGE Skincare jest oficjalną marką pielęgnacyjną wyborów Miss Universe w roku 2014 (uczestniczyła także w wyborach Miss Universe 2013).

Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.

Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników i dodatkowych zapachów.

WRINKLE LIFT SOLUTION (zabieg z kwasem glikolowym i retinolem)

To zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Kwas glikolowy penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych - tu retinolu. Witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco i usprawniająco na podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

Wskazania do zabiegu: skóra dojrzała (wszystkie typy starzenia się skóry), widoczne zmarszczki, szorstka skóra, zmęczona, szara w kolorze, tłusta, z trądzikiem wieku dojrzałego, skóra osób palących papierosy

Cena zabiegu: 300 zł

SIGNATURE FACE LIFT SOLUTION (zabieg z witaminą C)

To witaminowy peeling, który można wykonywać wszystkim, niezależnie od rodzaju skóry. Jest odpowiedni dla osób o wrażliwych skórach, z problemami naczyniowymi, a także dla tych, którzy boją się, bądź nigdy nie poddawali się zabiegom eksfoliacyjnym. Dodatkowo w skład preparatu wchodzi kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne o działaniu antyoksydacyjnym.

Wskazania do zabiegu: trądzik różowaty, rumień, sucha, mocno odwodniona skóra, skóra wrażliwa, skóra szara w kolorze, zmęczona - np. u osób palących papierosy.

Cena zabiegu: 300 zł

PEELINGI CHEMICZNE

Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływają na skórę suchą, odwodnioną, zniszczoną nadmierna ekspozycją na słońce, z trądzikiem i problemami skórnymi.

Peeling kwasem migdałowym

Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa skóry z trądzikiem pospolitym oraz zaskórnikami i krostami zapalnymi. Zaletą peelingu migdałowego jest znikome ryzyko powstania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa.

Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14- 28 dni.

Cena 180 zł – Czas 30 min.


Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego. Ma działanie oczyszczające i łagodzące. Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Cena 180 zł – Czas 30 min.


POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77