• silkpeel
  • intra
  • klapp
  • cb
  • mezo
  • focus
  • icoone
  • intra

Oczyszczanie

Zabiegi oczyszczające to podstawa pielęgnacji skóry. Skóra niewłaściwie oczyszczana z makijażu, kurzu, potu, łoju, a także z obumarłych komórek naskórka staje się szara i szybciej zaczyna się starzeć. Głębokie oczyszczanie, czyli złuszczanie, to najlepsza metoda rewitalizacji skóry. Martwe komórki naskórka ulegają podczas zabiegu usunięciu. Pobudza to namnażanie komórek warstwy położonej najgłębiej, czyli komórek rozrodczych. Komórki te wędrują na powierzchnię ok. 16-28 dni, produkują niezbędne dla skóry substancje, takie jak NMF (naturalny czynnik nawilżający), czy ceramidy uszczelniające barierę ochronną naskórka. Następnie komórki obumierają i ulegają samoistnemu złuszczeniu. Skóra po takim zabiegu ma ładniejszy koloryt, jest lepiej ukrwiona i wygląda znacznie młodziej.

Oto nasze propozycje zabiegów złuszczająco-oczyszczających:

SILK PEEL

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Cena 300 zł – Czas ok. 30 min.

PEELINGI CHEMICZNE

Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym, nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływaj na skórę suchą, odwodnioną, zniszczoną nadmierna ekspozycją na słońce, z trądzikiem i problemami skórnymi.

Zabiegi zalecamy wykonywać z częstotliwością co 14- 28 dni.


Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych, m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego, ma działa oczyszczające i łagodzące. Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Cena 180 zł – Czas 30 min.


Peeling kwasem migdałowym

Ze względu na bakteriobójcze właściwości kwasu migdałowego możliwa jest poprawa stanu skóry z trądzikiem pospolitym oraz zaskórnikami i krostami zapalnymi. Zaletą peelingu migdałowego jest znikome ryzyko powstania pozapalnych hiperpigmentacji oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa.

Cena 180 zł – Czas 30 min.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry. Ta nowoczesna technika polega na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Wskazaniem do mikrodermabrazji jest skóra sucha, zanieczyszczona, pozbawiona blasku. Zabieg polega na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą diamentowych głowic z wykorzystaniem próżni. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezbolesnym, skóra po zabiegu staje się idealnie gładka i lekko zaróżowiona.

Efekt: po kliku sesjach zabiegowych następuje znaczna poprawa kondycji skóry, skóra jest dogłębnie oczyszczona, wszelkie niedoskonałości stają się mniej widoczne.

Cena 200 zł. Czas ok. 60 min.

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny, czyli kawitacja ultradźwiękowa, ma na celu złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszych warstw skóry. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnej, ultradźwiękowej technologii. Docierające głębiej od standardowego peelingu ultradźwięki mogą usunąć nadmiar sebum z powierzchni skóry, oczyścić pory i pomóc w pozbyciu się zaskórników. Dla skóry dojrzałej peeling kawitacyjny to możliwość odzyskania zdrowego kolorytu i stopniowa redukcja niewielkich przebarwień pojawiających się z wiekiem na skórze. Peeling kawitacyjny nie wywołuje ryzyka podrażnień skóry i pękania następnych naczynek. Ponadto stosowane ultradźwięki świetnie przygotowują skórę do innych zabiegów kosmetycznych. Oczyszczanie twarzy jest niemal niezbędne, by skóra mogła przyjąć i wchłonąć substancje odżywcze zawarte w maskach odżywczych i rewitalizujących. Peeling kawitacyjny poprawia też metabolizm skóry i jest rodzajem mikromasażu.

Efekt: lepiej ukrwiona skóra wygląda promienniej, młodziej i ma lepsze zdolności regeneracyjne. Ten rodzaj peelingu jest też polecany osobom z trądzikiem.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 150 zł
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77