• silkpeel
  • intra
  • cb
  • focus
  • mezo
  • icoone
  • klapp
  • is clinic

Złuszczanie

Złuszczanie naskórka to najskuteczniejszy zabieg odmładzający. Sprawia, że skóra odzyskuje utracony blask, wygląda młodziej, a wszelkie aplikowane na skórę preparaty działają skuteczniej. Złuszczanie polega na usuwaniu martwych komórek naskórka, usuwa zanieczyszczenia, wygładza skórę, przyspiesza jej regenerację, działa nawilżająco. Zabieg ma na celu poprawienie wyglądu i stanu skóry.

SILK PEEL™ MD Platinum

Jest urządzeniem medycznym zapewniającym kontrolowaną eksfoliacje naskórka wraz z jednoczesną infuzją preparatów w głąb skóry w tym samym momencie. Głównym składnikiem aktywnym w formule odmładzającej stosowanej do zabiegu, jest kwas hialuronowy 2% lub formułę z witaminą C. Zabieg polecamy osobom ze skórą suchą, odwodnioną, pozbawiona blasku, zmarszczkami, niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz lokalizacji.

Efekt : skóra wyraźnie odmłodzona, nawilżona, delikatna i miękka w dotyku, zmarszczki wygładzone.

Polecamy wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Dla podtrzymania efektu zalecamy wykonanie jednego zabiegu raz w miesiącu.

Czas trwania 30 min. Cena zabiegu 300zł.

CLEAR+BRILLIANT

LASER FRAKCYJNY DIODOWY Clear+Brilliant Permea to delikatny laser, który działając od wewnątrz nadaje skórze świeży wygląd. Energia lasera oddziałująca na mikroskopijnej wielkości obszary skórne, powoduje zachodzenie w skórze procesów regeneracyjnych i zastąpienie jej uszkodzonych fragmentów zdrową, młodziej wyglądającą tkanką. Widocznie zmniejszona ilość i wielkość porów oraz jednolity ton skóry sprawiają, że wygląda ona zdrowo i młodo. W zależności od stopnia nasilenia problemów, możemy zdecydować się na zabieg przy użyciu jednej z dwóch głowic, dostosowując do swoich potrzeb ilość zbiegów.

Clear+Brilliant to nowatorska technologia laserowa wykorzystywana w leczeniu niedoskonałości skóry. Dzięki delikatnemu oddziaływaniu leczniczemu na skórę daje możliwość wypełnienia luki zabiegowej pomiędzy wypełniaczami i ostrzykiwaniem, a bardziej agresywnymi, korekcyjnymi zabiegami laserowymi.

Technologia Clear+Brilliant™ jest stworzona dla tych, którzy stuprocentowy efekt chcą osiągnąć przy użyciu nieinwazyjnych metod.

W badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.

Laserowy resurfacing stosowany jest przez wszystkie Gwiazdy Hollywood! Dzięki niemu nieskazitelną cerę ma m.in. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, czy Jennifer Lopez.

Clear+Brilliant polecany jest również przez magazyn Vogue, jako zabieg zdecydowanie warty wykonania!
CLEAR+BRILLIANT

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja, nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry. Ta nowoczesna technika polega na ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Wskazaniem do mikrodermabrazji jest skóra sucha, zanieczyszczona, pozbawiona blasku. Zabieg polega na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą diamentowych głowic z wykorzystaniem próżni. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezbolesnym, skóra po zabiegu staje się idealnie gładka i lekko zaróżowiona.

Efekt: po kliku sesjach zabiegowych następuje znaczna poprawa kondycji skóry, skóra jest dogłębnie oczyszczona, wszelkie niedoskonałości stają się mniej widoczne.

Cena 200 zł. Czas ok. 60 min.

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny, czyli kawitacja ultradźwiękowa, ma na celu złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszych warstw skóry. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnej, ultradźwiękowej technologii. Docierające głębiej od standardowego peelingu ultradźwięki mogą usunąć nadmiar sebum z powierzchni skóry, oczyścić pory i pomóc w pozbyciu się zaskórników. Dla skóry dojrzałej peeling kawitacyjny to możliwość odzyskania zdrowego kolorytu i stopniowa redukcja niewielkich przebarwień pojawiających się z wiekiem na skórze. Peeling kawitacyjny nie wywołuje ryzyka podrażnień skóry i pękania następnych naczynek. Ponadto stosowane ultradźwięki świetnie przygotowują skórę do innych zabiegów kosmetycznych. Oczyszczanie twarzy jest niemal niezbędne, by skóra mogła przyjąć i wchłonąć substancje odżywcze zawarte w maskach odżywczych i rewitalizujących. Peeling kawitacyjny poprawia też metabolizm skóry i jest rodzajem mikromasażu.

Efekt: lepiej ukrwiona skóra wygląda promienniej, młodziej i ma lepsze zdolności regeneracyjne.

Ten rodzaj peelingu jest też polecany osobom z trądzikiem.

Czas trwania 60 min. Cena zabiegu 150 zł

PEELINGI CHEMICZNE

Peeling to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki swoim właściwościom złuszczającym i wygładzającym. Nadaje skórze czysty, zdrowy wygląd. Szczególnie dobrze wpływa na skórę suchą, odwodnioną, zniszczoną nadmierna ekspozycją na słońce, z trądzikiem i problemami skórnymi.

Zabiegi zalecamy wykonywać z częstotliwością co 14- 28 dni.

Peeling kwasem migdałowym

Peeling migdałowy polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pobudza syntezę kolagenu, redukuje zmarszczki i lekko napina skórę. Działa przeciwzapalnie i łagodząco na zmiany naczyniowe, powodując ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych. Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu klienta, przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji.

Cena 180 zł. Czas 30 min.Peeling kwasem glikolowym

Peeling z kwasem glikolowym należy do peelingów powierzchniowych i znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych problemów skórnych, m.in. leczenie trądziku pospolitego, grudkowo-krostkowego, ma działanie oczyszczające i łagodzące. Kwas glikolowy, użyty jako substancja peelingująca umożliwia osiągniecie optymalnych rezultatów w stosunkowo krótkim czasie. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że może być bezpiecznie stosowany u osób ze wszystkimi fototypami skóry.

Efekt: oczyszczenie skóry, redukcja zaskórników, zmniejszenie porów, zniwelowanie objawów trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych.

Cena 180 zł. Czas 30 min.

Zabieg eksfoliujący z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym.

Unikalne w skali światowej połączenie trzech aktywnych kwasów!

Wielokierunkowe, szybkie i bardzo efektywne działanie zabiegu pozwala w krótkim czasie zaradzić wielu problemom skóry.

Zabieg eksfoliujący z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym.

Zabieg jest przeznaczony do okresowej pielęgnacji skóry:

- zniszczonej słońcem (fotostarzenie),
- z przebarwieniami,
- z trądzikiem pospolitym (również w fazie aktywnej) i bliznami potrądzikowymi,
- łojotokowej z rozszerzonymi porami,
- z nadmiernym rogowaceniem naskórka,
- z widocznymi zaskórnikami,
- o obniżonej jędrności i elastyczności,
- z drobnymi zmarszczkami,
- wymagającej głębokiej regeneracji.

Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny oraz całkowicie bezbolesny.
Jest również dobrze tolerowany w przypadku skór wrażliwych, choć może wywołać delikatne mrowienie i pieczenie skóry.

Efekty zabiegu:

Specjalistyczne badania aplikacyjne prowadzone przez niezależne laboratorium badawcze ITA-TEST potwierdzają wysoką skuteczność zabiegów.

Pozytywne aspekty kuracji:

- delikatne, ale również skuteczne usunięcie nagromadzonych martwych komórek warstwy rogowej naskórka,
- silną redukcję zaskórników,
- oczyszczenie i zwężenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych,
- rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry,
- zmniejszenie szorstkości skóry i wygładzenie naskórka,
- spłycenie drobnych zmarszczek,
- poprawa ogólnego wyglądu skóry.

Polecamy wykonanie serii 4-6 zabiegów eksfoliacji w odstępach co 7-10 dni.

Zabieg wykonujemy wiosną i jesienią. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa zalecamy ochronę przeciwsłoneczną w trakcie i do 2 tygodni po zakończonej serii zabiegów eksfoliacji.

Decyzję o ilości oraz czasie trwania zabiegów zawsze podejmuje kosmetolog, indywidualnie dla
każdej osoby, w oparciu o zebrany od klienta wywiad: jego wiek, wrażliwość i stan skóry oraz własne
obserwacje reakcji skóry na kwasy, uwzględniając szybkość uzyskiwania oczekiwanych efektów.

Po zabiegu:

- na dzień niezbędna jest fotoprotekcja. Zalecamy stosować krem ochronny z probiotykami SPF 25
- bezwzględny zakaz zdrapywania złuszczającego się naskórka
- należy unikać kąpieli w chlorowanej wodzie (baseny) do 48 godzin po zabiegu
- makijaż można wykonać dopiero kilka godzin po zabiegu (najlepiej po 24 h)
- po zabiegu eksfoliacji wskazane jest intensywne nawilżanie skóry i stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej


Cena 180 zł. Czas 30 min.
POLECAJĄ NAS
  • Ewa Pacuła
  • Paulina Sykut
TU JESTEŚMY
WARSZAWA WOLA
ul. Mroczna 5a
tel. 22 877 27 72

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Piękna 15 lok. 32
tel. 22 412 80 77