Clear + Brilliant
Clear+Brilliant to nowy laser frakcyjny, który redukuje wszelkie oznaki starzenia się skóry i zapobiega ich postępowaniu. Tylko u nas pierwszy w Polsce z głowicą PERMEA! W badaniach klinicznych 100% pacjentów odnotowało poprawę stanu skóry i wykazało zadowolenie z zabiegu.
Obagi Medical
Program Obagi to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.
Mediderma by Sesderma
Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj zabiegi Medidermy i produkty Sesdermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku oraz schorzeń i są dostępne wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów w najlepszych placówkach w ponad 60 krajach.
FOCUS RF+ TALUS
Zamiast skalpela - fale radiowe!
Moc w nowym urządzeniu FOCUS RF+ została zwiększona z 5MHz do aż 7 MHz, aby jeszcze szybciej i efektywniej poprawiać wygląd skóry twarzy i modelować sylwetkę. Dodatkowo w nowym urządzeniu została wprowadzona czwarta głowica wykorzystująca działanie fali ultradźwiękowej oraz czerwone światło LED.
Osocze bogatopłytkowe
Najskuteczniejszy na świecie zabieg odmładzania skóry!
Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Terapia PRP nadaje skórze elastyczność, poprawia jej odcień i teksturę.
ICOONE®
ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Urządzenie ICOONE® zostało uznane przez magazyn "Twój Styl" za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!
Intraceuticals
Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry! Najpopularniejszy zabieg wśród gwiazd światowego formatu! Stosują go m.in.: Jessica Biel, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.
SilkPeel™ MD Platinum
Zabieg SilkPeel™ to kontrolowane złuszczanie naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry. Może być stosowany do wszystkich typów skóry, włącznie z dotkniętą przebarwieniami, trądzikiem, uszkodzeniami świetlnymi, odwodnieniem i zmarszczkami. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu! Skóra jest dogłębnie oczyszczona, nawilżona, miękka i elastyczna.
IMAGE Skincare
Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.
Depilacja Light Sheer Duet
Laser Light Sheer to obecnie najlepsze na rynku urządzenie do trwałego usuwania owłosienia. Potwierdza to nagroda Złotego Lauru Kosmetologii 2014 w kategorii Najlepsze Urządzenie do Trwałej Depilacji. W połączeniu z naszym 14-letnim doświadczeniem jest to najlepsza broń w walce z niechcianym owłosieniem!